Mokymas plaukti

Vaikų piešinių konkursas „Moku plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

Lietuvos plaukimo federacija kviečia I–IV klasių moksleivius dalyvauti piešinių konkurse, skirtame vaikų mokymo plaukti projektui ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015“. Raginame vaikus parodyti, ką jiems reiškia mokėjimas plaukti ir kaip jie jaučiasi vandenyje.

Geriausi darbai bus eksponuojami LPF tinklalapyje www.old.old.ltuaquatics.com bei papuoš 2016 m. Lietuvos plaukimo federacijos kalendorių. Nugalėtojai bus apdovanoti šiais kalendoriais ir kitais prizais.

Konkursui siunčiamų darbų atlikimo technika pasirenkama laisvai. Siunčiant piešinį, kitoje piešinio pusėje prašome priklijuoti etiketę su autorių vardais, pavardėmis, amžiumi, klase, nurodyti miestą ir mokymosi įstaigą, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Konkursui atsiųsti darbai autoriams nebus grąžinami.Laimėję konkurso dalyviai neatšaukiamai ir visam laikui suteikia teisę konkurso organizatoriui jų piešinius ar bet kurią jų dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų laike ir vietoje, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis.

Darbų lauksime iki 2015 m. gegužės 31 d. adresu:

Vaikų piešinių konkursui

Lietuvos plaukimo federacija
Žemaitės g. 6

06310 Vilnius

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai