Rinktinės

World Aquatics pasaulio plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM
2 Rokas Jazdauskas 2005 Panevėžio „Žemyna“
3 Mantas Kaušpėdas 2007 Klaipėdos „Gintaras“
4 Tomas Lukminas 2004 Panevėžio „Žemyna“
5 Tomas Navikonis 2003 Panevėžio „Žemyna“
6 Daniil Pancerevas 2004 Klaipėdos „Gintaras“
7 Danas Rapšys 1995 Šiaulių „Delfinas“
8 Andrius Šidlauskas 1997 Šiaulių „Delfinas“
9 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių „Delfinas“
10 Rūta Meilutytė 1997 Lietuva
11 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
12 Sylvia Statkevičius 2007 Lietuva
13 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC

World Aquatics pasaulio plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM
2 Rūta Meilutytė 1997 Lietuva
3 Daniil Pancerevas 2004 Klaipėdos „Gintaras“
4 Danas Rapšys 1995 Šiaulių „Delfinas“
5 Aleksas Savickas 2003 Panevėžio „Žemyna“
6 Andrius Šidlauskas 1997 Panevėžio „Žemyna“
7 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC

LEN Europos plaukimo čempionato 25 m baseine rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM
2 Danas Rapšys 1995 Šiaulių „Delfinas“
3 Andrius Šidlauskas 1997 Šiaulių „Delfinas“
4 Kajus Stankevičius 2004 Kauno PM
5 Adomas Gatulis 2005 Panevėžio „Žemyna“
6 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC

World Aquatics pasaulio jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Matas Činga 2005
Panevėžio „Žemyna“
2 Patricija Geriksonaitė 2007
Šiaulių „Delfinas“
3 Rokas Jazdauskas 2005
Panevėžio „Žemyna“
4 Smiltė Plytnykaitė 2007
Sostinės SC
5 Marija Romanovskaja 2006
Lietuva
6 Sylvia Statkevičius 2007 Lietuva
7 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
8 Kristupas Trepočka 2006 Panevėžio „Žemyna“

LEN Europos jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Evaldas Babakinas 2005 Klaipėdos „Gintaras“
2 Matas Činga 2005 Panevėžio „Žemyna“
3 Adomas Gatulis 2005 Panevėžio „Žemyna“
4 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių „Delfinas“
5 Rokas Jazdauskas 2005 Panevėžio „Žemyna“
6 Tajus Juška 2009 Kauno „Startas“
7 Mantas Kaušpėdas 2007 Klaipėdos „Gintaras“
8 Patricija Kondraškaitė 2006 Sostinės SC
9 Džiugas Miškinis 2005 Kauno PM
10 Erika Pašakinskaitė 2006 Lietuva
11 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
12 Marija Romanovskaja 2006 Lietuva
13 Guoda Stančikaitė 2007 Kauno PM
14 Sylvia Statkevičius 2007 Lietuva
15 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
16 Stela Švenčionytė 2008 Sostinės SC
17 Kristupas Trepočka 2006 Panevėžio „Žemyna“
18 Kostas Vaičiūnas 2006 Panevėžio „Žemyna“
19 Ieva Visockaitė 2007 Kauno PM

Europos jaunimo olimpinio festivalio rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Herkus Andronatij 2008 Klaipėdos „Gintaras“
2 Arnas Augustinavičius 2007 Panevėžio „Žemyna“
3 Augustė Jakštaitė 2008 Panevėžio „Žemyna“
4 Mantas Kaušpėdas 2007 Klaipėdos „Gintaras“
5 Arminas Murėnas 2007 Panevėžio „Žemyna“
6 Ieva Nainytė 2008 Kauno PM
7 Emilija Pociūtė 2008 Šiaulių „Delfinas“
8 Majus Povilaitis 2008 Kauno PM
9 Ema Purvainytė 2008 Kauno „Startas“
10 Dominykas Šulskis 2007 Panevėžio „Žemyna“
11 Stela Švenčionytė 2008 Sostinės SC
12 Guoda Tručinskaitė 2008 Šiaulių „Delfinas“

FINA pasaulio plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995 Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997 Panevėžio Žemyna
5 Tomas Navikonis 2003 Panevėžio Žemyna
6 Deividas Margevičius 1995 Kauno SM Startas
7 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM

FINA pasaulio plaukimo čempionato (25 m) rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995 Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997 Panevėžio Žemyna

LEN Europos plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Kotryna Teterevkova 2002 Sostinės SC
2 Rūta Meilutytė 1997 Kauno PM
3 Danas Rapšys 1995
Panevėžio Žemyna
4 Andrius Šidlauskas 1997
Panevėžio Žemyna
5 Tomas Navikonis 2003
Panevėžio Žemyna
6 Tomas Sungaila 1999 Kauno PM
7 Daniil Pancerevas 2004
Klaipėdos Gintaro SC
8 Aleksas Savickas 2003
Panevėžio Žemyna
9 Erikas Grigaitis 2002 Kauno PM

FINA pasaulio jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Daniil Pancerevas 2004
Klaipėdos Gintaro SC
2 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
3 Rokas Jazdauskas 2005
Panevėžio Žemyna
4 Danielis Kvederis 2004
Klaipėdos Gintaro SC
5 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
6 Tomas Lukminas 2004
Panevėžio Žemyna

LEN Europos jaunimo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Daniil Pancerevas 2004 Klaipėdos Gintaro SC
2 Kajus Stankevičius 2004 Kauno PM
3 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
4 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
5 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių Delfinas
6 Rokas Jazdauskas 2005 Panevėžio Žemyna
7 Danielis Kvederis 2004 Klaipėdos Gintaro SC
8 Kiril Stepanov 2005 Sostinės SC
9 Tomas Lukminas 2004 Panevėžio Žemyna
10 Marija Romanovskaja 2006 Kauno PM
11 Beata Jakštaitė 2005 Panevėžio Žemyna
12 Matas Činga 2005 Panevėžio Žemyna

Europos jaunimo olimpinio festivalio rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Smiltė Plytnykaitė 2007 Sostinės SC
2 Sylvia Statkevičius 2007 Etobicoke SC
3 Patricija Geriksonaitė 2007 Šiaulių Delfinas
4 Karilė Ališauskaitė 2008 Kauno SM Startas
5 Guoda Stančikaitė 2007 Kauno PM
6 Vytė Gelažytė 2007 Panevėžio Žemyna
7 Guoda Tručinskaitė 2008 Šiaulių Delfinas
8 Rusnė Vasiliauskaitė 2007 Kauno PM
9 Kristupas Trepočka 2006 Panevėžio Žemyna
10 Mantas Kaušpėdas 2007 Klaipėdos Gintaro SC
11 Ieva Visockaitė 2007 Kauno PM
12 Kostas Vaičiūnas 2006 Panevėžio Žemyna

World Aquatics pasaulio šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Sebastian Konecki 2003 Sostinės SC/SVJC
2 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/SVJC

World Aquatics pasaulio šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Sebastian Konecki 2003 Sostinės SC/SVJC
2 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/SVJC

LEN Europos šuolių į vandenį čempionato (Europos žaidynių) rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/SVJC
2 Vita Šlajūtė 2006 Sostinės SC
3 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

LEN Europos jaunimo šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/SVJC
2 Vita Šlajūtė 2006 Sostinės SC
3 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

FINA pasaulio šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Sebastian Konecki 2003 Sostinės SC/LVJC

FINA pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/LVJC
2 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

LEN Europos jaunimo šuolių į vandenį čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Martynas Lisauskas 2008 Sostinės SC/LVJC
2 Urtė Valeišaitė 2005 Sostinės SC

LEN Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Miglė Dambrauskaitė 2006 Šiaulių „Delfinas“
2 Luknė Liandzbergaitė 2006 Šiaulių „Delfinas“

LEN Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionato rinktinė

# Vardas Pavardė Gimimo metai
Klubas/komanda
1 Luknė Liandzbergaitė 2006 Šiaulių Delfinas
2 Miglė Dambrauskaitė 2006 Šiaulių Delfinas

Rėmėjai ir partneriai