Prisidėkite prie plaukimo vystymo – skirkite 1,2 % GPM Asociacijai LTU Aquatics!

„LTU Aquatics“ yra pelno nesiekianti Lietuvos vandens sporto šakų (plaukimo, dailiojo plaukimo, šuolių į vandenį, atvirų vandenų plaukimo) bendruomenę vienijanti asociacija, turinti paramos gavėjo statusą.

Pagrindinis „LTU Aquatics“ įplaukų šaltinis yra valstybinis finansavimas, skirtas vystyti aukšto meistriškumo sporto programas, tačiau „LTU Aquatics“ rūpinasi ir plaukimo veteranų (meistrų) varžybų organizavimu, jaunąja plaukimo pamaina, jų treniruočių sąlygų gerinimu, kelionėmis į užsienio varžybas ir treniruočių stovyklas, šuoliais į vandenį, dailiojo ir atviro plaukimo disciplinų vystymu ir vaikų mokymo plaukti projektais visoje Lietuvoje.

Šioms minėtoms ir kitoms veikloms nuolat trūksta finansavimo, todėl kviečiame visus neabejingus plaukimui žmones prisidėti prie plaukimo vystymo skiriant savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį Asociacijai „LTU Aquatics“. Gautos lėšos bus tikslingai ir kryptingai investuojamos į plaukimo plėtrą.

Maloniai prašome užpildyti FR0512 formą elektroninio deklaravimo sistemoje EDS. Paramos gavėjo kodas: 191917910, gavėjas: Asociacija LTU Aquatics.

Kaip skirti paramą?

1. Interneto naršyklėje įveskite adresą deklaravimas.vmi.lt

2. Spausdami „Prisijungti prie EDS“, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos jums patogiu būdu.

3. Sėkmingai prisijungus prie sistemos ir atsidarius skiltį „Deklaravimas“, kairėje pusėje esančioje meniu juostoje pasirinkite „Pildyti formą“.

Jums reikalingą formą „Prašymas skirti paramą“ galite rasti prie „Dažniausiai pildomų formų“.

4. Norėdami užpildyti prašymą, paspauskite gaublio ikoną. Toliau užpildyti prašymą jums padės EDS vedlio sistema.

5. Spauskite „Pridėti naują įrašą“ ir įveskite mūsų identifikacinį numerį 191917910. Pasirinkite Asociacija LTU Aquatics ir spauskite „Tęsti“.

6. Skiltyje „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ įveskite 1,20

7. Skiltyje „Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio“ galite pasirinkti praėjusius metus (norint paramą skirti vieneriems metams) arba metus iki kurių norite skirti paramą (norint paramą skirti keleriems metams į priekį). Spauskite Išsaugoti.

8. Kitame etape spauskite „Formuoti prašymą“, o tada „Pateikti“.

AČIŪ, KAD PRISIDEDATE!

Rėmėjai ir partneriai