Mokymas plaukti

Prasidėjo registracija į kursus LPF sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) kviečia fizinio aktyvumo ir sporto specialistus, kūno kultūros mokytojus bei plaukimo trenerius-instruktorius ar besiruošiančiais jais tapti studentus registruotis į specialius kursus LPF sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“.

Šie mokymai – tai LPF organizuojama standartizuota trenerių mokymo ir sertifikavimo sistema, pagilinanti įgytą bazinį išsilavinimą leidžiantį dirbti treneriu ar instruktoriumi, nustatytą Lietuvos sporto įstatymo (2022 m. sausio 18 d. Nr. XIV-908) 11 straipsniu.

Sertifikatas skirtas pagilinti trenerio žinias ir įgūdžius, suprasti trenerio vaidmenį ir atsakomybes, kurių reikia norint atitikti plaukimo treneriui keliamus reikalavimus pagal LPF standartus.

Sertifikatą įgiję asmenys gebės vykdyti aukštos kokybės įdomias ir įtraukias plaukimo pamokas įgyvendinant „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ programą ar mokant plaukti vaikus pradinio rengimo grupėse.

Mokymų metu klausytojai taip pat baigs privalomąją pirmosios pagalbos mokymo programą, skirtą sporto klubų, baseinų, sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams.

Bendra mokymų apimtis – 60 val. (teorija – 22 val., praktika su mentoriais baseine – 18 val., savarankiškas darbas – 20 val.).

Teorinę kursų dalį sudarys dviejų dienų kontaktiniai užsiėmimai (gegužės 6–7 d., PROGRAMA) ir nuotoliniai mokymai (gegužės 15 – birželio 10 d.), o galutinis įvertinimas susidės iš praktinės veiklos (gebėjimų vykdyti pratybas) vertinimo ir teorinių žinių patikrinimo egzaminu (birželio 26–30 d.).

Kursų kaina – 300 €.

DAUGIAU INFORMACIJOS / REGISTRACIJA (iki 2023 04 30)

LPF sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“ tiesiogiai atliepia vieną iš federacijos misijos tikslų – šalyje įgyvendinti programą ,,Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, mokant bazinių plaukimo gebėjimų aukščiausiu kokybiniu lygiu, kur trenerių kompetencijos ypač svarbios.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai