Mokymas plaukti

Registruokis „LTU Aquatics“ sertifikatui „Vaikų plaukimo treneris“ įgyti

„LTU Aquatics“ kviečia fizinio aktyvumo ir sporto specialistus, kūno kultūros mokytojus bei plaukimo trenerius-instruktorius ar besiruošiančiais jais tapti studentus registruotis į specialius kursus „LTU Aquatics“ sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“.

Šie mokymai – tai „LTU Aquatics“ organizuojama standartizuota trenerių mokymo ir sertifikavimo sistema, pagilinanti įgytą bazinį išsilavinimą leidžiantį dirbti treneriu ar instruktoriumi, nustatytą Lietuvos sporto įstatymo (2022 m. sausio 18 d. Nr. XIV-908) 11 straipsniu.

Sertifikatas skirtas pagilinti trenerio žinias ir įgūdžius, suprasti trenerio vaidmenį ir atsakomybes, kurių reikia norint atitikti plaukimo treneriui keliamus reikalavimus pagal „LTU Aquatics“ standartus.

Sertifikatą įgiję asmenys gebės vykdyti aukštos kokybės įdomias ir įtraukias plaukimo pamokas įgyvendinant „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ programą ar mokant plaukti vaikus pradinio rengimo grupėse.

Bendra mokymų apimtis – 60 val. (teorija – 22 val., praktika su mentoriais baseine – 18 val., savarankiškas darbas – 20 val.).

Teorinę kursų dalį sudarys teorinis-praktinis seminaras (balandžio 27 d., Seminaro programa) ir nuotoliniai mokymai (gegužės mėn.), o galutinis įvertinimas susidės iš praktinės veiklos (gebėjimų vykdyti pratybas) vertinimo ir teorinių žinių patikrinimo egzaminu (birželio 15 d.).

Kursų kaina – 250 €.

DAUGIAU INFORMACIJOS / REGISTRACIJA (iki 2024 04 23)

Sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“ tiesiogiai atliepia vieną iš „LTU Aquatics“ misijos tikslų – šalyje įgyvendinti programą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, mokant bazinių plaukimo gebėjimų aukščiausiu kokybiniu lygiu, kur trenerių kompetencijos ypač svarbios.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai