Žmonės

Trijose olimpinėse žaidynėse dalyvavęs plaukikas Vytautas Janušaitis baigia karjerą

15min_logo

Vytautas Janušaitis yra vienas iš trijų lietuvių, įvykdžiusių  „A“ lygio normatyvą ir turinčių kelialapį į pasaulio plaukimo čempionatą šiai vasarai. Tačiau į baseiną plaukikas dabar lipa rečiau nei mina Vyriausybės rūmų duris. Sportininko karjerą 31 metų V. Janušaitis iškeitė į politiką.

Jis trečią savaitę dirba premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju sporto klausimais. „Jau kurį laiką galvojau apie naują gyvenimo etapą, tad pasitaikius progai nusprendžiau ja pasinaudoti, – LRT televizijos laidai „Pergalės kaina“ trečiadienį vakare sakys V. Janušaitis. – Darbas Vyriausybėje su sportininko karjera nesuderinama.“

Vienas geriausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos plaukikų jau atsisakė ir valstybinio finansavimo, kurį gauna pajėgiausi šalies sportininkai. V. Janušaičiui priklauso net devyni Lietuvos rekordai. Praėjusį savaitgalį vieną V. Janušaičio rekordą pagerino septyniolikmetis Danas Rapšys. Apie jį, Rūtą Meilutytę ir savaitgalį Alytuje vykusį Lietuvos žiemos plaukimo čempionatą V. Janušaitis trečiadienio vakarą pasakos laidoje „Pergalės kaina“.

V. Janušaitis dalyvavo Atėnų, Pekino ir Londono olimpinėse žaidynėse, geriausias jo pasirodymas paskutinėse olimpinėse žaidynėse buvo 13 vieta 200 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje.

15min_logo   delfi   lrytas_logo
         

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai