Sveikinimai

Sveikiname Rūtą Meilutytę gimtadienio proga

Kovo 19 d. Pasaulio ir Olimpinė čempionė, Pasaulio rekordininkė Rūta Meilutytė švenčia 17-ąjį gimtadienį.

Po Londono olimpinių žaidynių visi sužinojo, kas yra Rūta, kad plaukimo varžybas galima stebėti per televiziją, galima palaikyti plaukikus tarptautinėje arenoje, apsilankyti plaukimo baseinuose Lietuvoje. Staiga visi prisiminė, kad ir jie kažkada lankė baseiną, ėmė tuo didžiuotis, prisiminė, ką reiškia keltis 5.30 val. ryto, prisiminė chloro kvapą.

Televizijos transliacijų reitingai, aistruoliai su Lietuvos vėliavomis tribūnose, straipsnių komentarų ir Facebook fanų gausa, žurnalistų skaičius spaudos konferencijose, aukščiausių šalies vadovų dėmesys ir kiti protą raunantys skaičiai bylojo apie Super-Mega sporto žvaigždę, bet visada buvo klausimas – ar tai tikra? Ar gali Lietuvos žmonės taip besąlygiškai, be menkiausio pavydo trupinėlio džiaugtis kito laimėjimais, talentu ir sėkme? Atsakymas – gali!

Visos plaukimo bendruomenės vardu sveikiname Rūtą su gimtadieniu ir linkime toliau tęsti savo sunkų darbą, nesivelti į jokias intrigas, garsinti Lietuvą pasaulyje, o Lietuvos žmones versti didžiuotis Tavimi ir savimi.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai