Sveikinimai

Apdovanoti geriausi šalies plaukikai bei jų treneriai

lrytas_logo

Spalio 3 d., minint Kūno kultūros ir sporto dieną, geriausi Lietuvos plaukikai bei jų treneriai turėjo atlaikyti ilgą sveikinimų maratonų dieną:

11 valandą Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimas už pergales svarbiausiose sezono varžybose. Juos gavo Giedrius Titenis ir jo treneris Žilvinas Ovsiukas, Rūta Meilutytė ir jos treneris Jonathan Rudd, Danas Rapšys bei jo trenerės Ina Paipelienė ir Židrūnė Budrienė, Vytautas Janušaitis ir jo treneris Ramojus Anicetas Kalytis.

14 valandą KKSD vadovas Klemensas Rimšelisįteikė Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės apdovanojimus – medalius „Už sporto pergales“, atminimo medalius, padėkas. Tarp 160-ties padėkas gavusių buvo ir plaukikai:

Rūta Meilutytė – trijų medalių – aukso, sidabro ir bronzos – plaukimo rungtyse laimėtoja
Treneriai:Jonathan Rudd ir Giedrius Martinionis

   
Danas Rapšys – 200 metų  plaukimo nugara rungties sidabro medalio laimėtojas
Jo trenerės – Ina Paipelienė ir Židrūnė Budrienė

   
Ugnė Mažutaitytė – plaukimo nugara 200 metrų rungtyje ketvirtos vietos laimėtoja
Ir jos treneriams Rasai Mažutaitienei ir Jūratei Martišienei

16 valandą Lietuvos tautinis olimpinis komitetas apdovanojo XI Europos jaunimo olimpinio festivalio medalininkus, prizininkus, jų trenerius, federacijų vadovus ir visus kitus, prisidėjusius prie Lietuvos sportininkų sėkmingo pasirodymo Trabzone.

lrytas_logo   15min_logo   delfi
lrytas_logo   15min_logo   delfi – išskirtinis interviu su R.Meilutyte

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai