Plaukimas

Regionų taurėje – marijampoliečių triumfas

Gegužės 12-13 d.
Kaunas
Nuostatai
Rezultatai

Savaitgalį Kauno „Girstučio“ baseine vyko jau kasmetine tradicija tampančios „Regionų taurės“ varžybos, sutraukusios beveik pusę tūkstančio dalyvių.

Susumavus abiejų dienų rezultatus paaiškėjo, kad „Regionų taurę“ užtikrintai iškovojo Marijampolės sporto centro komanda, kurios plaukikai iš viso surinko 347 taškus.

„Labai džiaugiamės, kad varžybos vyko 50 m baseine. Kadangi mes turime tik nedidelį 25 m ilgio baseiną, susiaurintais plaukimo takeliais, mums plaukimas „Girstučio“ baseine kiekvieną kartą yra kaip dovana, – sakė Marijampolės sporto centro komandos trenerė Dalia Kadūnienė.

– Kadangi mes su vyru (treneriu Aurimu Kadūnu) kartu dirbame, seniai ir ne kartą apie regionų varžybų iniciatyvą esame šnekėję federacijoje. Labai džiaugiamės šia „Regionų taure“. Vaikai pamato, kad ir jie nėra prastesni už kitus. Tokios varžybos yra nepaprastai reikalingos.“

Antrąją vietą iškovojo praėjusių metų čempionai – Rokiškio r. kūno kultūros ir sporto centro plaukikai (161 taškas), pranokę Utenos daugiafunkcio sporto centro atstovus (132 taškai).

Lyderių dešimtukas

1. Marijampolės SC – 347 tšk.
2. Rokiškio r. KKSC – 161 tšk.
3. Utenos DSC – 132 tšk.
4. Ignalinos r. SSPC – 128 tšk.
5. Elektrėnų sav. SC – 120 tšk.
5. Palangos SC – 120 tšk.
7. SM Nemunas – 99 tšk.
8. Varėnos SC – 91 tšk.
9. SK Olimpo pradžia – 90 tšk.
10. Druskininkų SC – 68 tšk.

Geriausiais varžybų plaukikais (pagal dviejų rungčių reitingo taškus) vyresnėse amžiaus grupėse tapo Titas Štuopis ir Vytis Vaitulionis iš Marijampolės sporto centro, o plaukikėmis – Ieva Jurkūnaitė iš Varėnos sporto centro bei Kornelija Jankovičiūtė iš Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro.

Tarp jaunesnių sportininkų geriausiais plaukikais pripažinti Gintaras Kivylius (Marijampolės SC), Gabrielius Malūnavičius (SK „Olimpo pradžia“) ir Nedas Stankūnas (PA „Banga“), o tarp jauniausių plaukikių stipriausios tarp savo bendraamžių buvo Kotryna Borovska (SM „Nemunas“), Gabrielė Ambraškaitė (Anykščių KKSC) ir Luka Bardiševičiūtė (Rokiškio KKSC).

Net po tris aukso medalius šiose varžybose iškovojo šeši jaunieji plaukikai – Gabrielė Ambraškaitė (50 m nugara, 50 m krūtine, 50 m laisvu st.), Gintaras Kivylius (50 m peteliške, 50 m nugara, 50 m krūtine), Kornelija Jankovičiūtė (100 m laisvu st., 100 m krūtine, 200 m laisvu st.), Kotryna Borovska (50 m peteliške, 50 m nugara, 100 m laisvu st.), Luka Bardiševičiūtė (50 m nugara, 50 m krūtine, 50 m laisvu st.) ir Vytis Vaitulionis (100 m laisvu st., 50 m peteliške, 200 m laisvu st.).

Trys geriausiai pasirodžiusios komandos bei geriausių plaukikų treneriai buvo apdovanoti piniginiais swimpro.lt čekiais inventoriui įsigyti.

„Regionų taurės“ varžybas organizavo ir vykdė Lietuvos plaukimo federacija. Varžybų partnerė – VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija.

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai