Plaukimo vystymas

EJOF 2017 stovyklos dalyviai Gerda ir Matas – į stovyklą net iš Plimuto ir Las Vegaso

EJOF 17

Iki EJOF 2017 vaikų plaukimo stovyklos Alytuje pabaigos liko vos kelios dienos. Per beveik tris savaites jaunieji plaukikai baseine įveikė daugybę kilometrų, atrado naujų draugų, susipažino su treneriais, aplankė Alytaus apylinkes.

Stovyklai besibaigiant nusprendėme pakalbinti stovyklos dalyvius, atvykusius iš toliausiai: Gerdą iš Plimuto (DB) ir Matą iš Las Vegaso (JAV). 

1. Ko tikejotės iš šios stovyklos?

Gerda: tikėjausi šioje stovykloje patobulinti techniką, sustiprėti fiziškai ir tapti greitesne.
Matas: pataisyti savo techniką ir susirasti naujų darugų.
 
2. Ar patiko stovykla?
 
Gerda: taip, labai. Patiko, nes labai draugiška atmosfera, patiko plaukti, įdomios treniruotės, smagus laisvalaikis.
Matas: taip. Patiko trenerių komanda, jie daug padėjo, prižiūrėjo ir buvo smagu, linksma čia būti.
 
3. Ko naujo išmokote?
 
Gerda: psichologas Tomas Lagūnavičius išmokė psichologiškai geriau jaustis, įveikti jaudulį, atsipalaiduoti prieš varžybas.
Matas: pataisiau savo laisvo stiliaus techniką, sužinojau daug psichologinių pratimų ir tuo pačiu, kaip elgtis prieš varžybas. 
 
4. Kaip pavyko susidraugauti su kitais stovyklos dalyviais?
 
Gerda: stengiausi bendrauti su visais stovyklos vaikais ir palaikyti gerą nuotaiką visos stovyklos metu. Ir man, manau, tai puikiai pavyko (šypsosi).
Matas: puikiai. Pirmos dvi dienos buvo sunkios dėl kalbos, bet vėliau pripratau ir su visais laisvai bendravau.
 
5. Ar esate pasiryžę siekti aukštų rezultatų plaukime?
 
Gerda: esu pasiryžusi siekti sportinių aukštumų ir nesustoti ties EJOF’u.
Matas: aš norėčiau ateityje plaukti už Lietuvą Olimpinėsee žaidynėse ir mokytis Stanford universite bei būti šio universiteto komandoje. 
 
,,Abu sportininkai, kad ir treniruojasi JAV ar Anglijoje, nuo pat pradžių pritapo prie lietuvaičių. Nors nei Gerda, nei Matas nemoka skaityti ar rašyti lietuviškai, bet puikiai šneka mūsų gimtąja kalba. Kokius galiu pastebėti skirtumus lygindamas šiuos du vaikus su mūsų mokyklų vaikais? Jie stipriai orientuoti į rezultatą ir išsiskiria savo posūkiu, starto atlikimo kokybe, krūvio toleravimu, bet mūsų sportininkai techniškai plaukia geriau.
Prie to paties galiu pridėti, kad mes, treneriai, per 3 savaites darbo pastebėjome, jog Panevėžio sportininkai atvažiavo geriausiai pasiruošę ir turi visas paminėtas savybes, su jais ypač malonu dirbti”, – sakė stovyklos koordinatorius Saulius Binevičius. 
 
Stovyklos dalyviai sugalvojo ir įkvepiantį šūkį: ,,Jei galvosi apie sofą, nepateksi į EJOF’ą”. Tikėkimės, kad jis padės lengviau siekti rezultatų baseine.
 
EJOF 17
 

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai