Plaukimas

Plaukimo rinktinės treneris pasirinko darbą privačiame sektoriuje

Žilvinas Ovsiukas / Dariaus Kibirkščio/„LTU Aquatics“ nuotr.

Lietuvos nacionalinės plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas pasuko į privatų sektorių, tačiau toliau padės asociacijai „LTU Aquatics“.

„Esame labai dėkingi Žilvinui už jo atsidavimą komandai, už tai, kad kryptingai vedė į priekį plaukimo rinktinę ir padėjo jai siekti aukščiausių rezultatų. Labai džiaugiamės, kad jis sutiko toliau būti Meistriškumo komisijos narys ir jungtis prie kitų mūsų projektų, susijusių su aukšto meistriškumo plaukikų ir trenerių tobulinimu“, – sakė „LTU Aquatics“ prezidentas Saulius Binevičius.

Vieni pagrindinių Meistriškumo komisijos tikslų yra sportinio meistriškumo rezultatų gerinimas, trenerių veiklos koordinavimas ir organizavimas rengiant sportininkus svarbiausioms tarptautinėms varžyboms. Artimiausios jų – 2023 m. „World Aquatics“ čempionatas, kuris liepą vyks Japonijos mieste Fukuokoje.

„Pasirengimo pasaulio čempionatui ir kitiems svarbiausiems metų startams proceso tai iš esmės nepaveiks. Jau seniau suderintas planas, pagal kurį rinktinės nariai toliau sėkmingai tęsia pasirengimą su savo treneriais. Aš savo ruožtu dėkingas Lietuvos plaukimo bendruomenei už pasitikėjimą ir suteiktas galimybes pačiam tobulėti kaip treneriui. Savo žiniomis mielai dalysiuos su jaunais ir perspektyviais Lietuvos plaukimo specialistais. Iš plaukimo nesitraukiu“, – sakė Ž.Ovsiukas, iki šiol padėjęs pergalių ir puikių rezultatų siekti tokiems žinomiems Lietuvos plaukikams, kaip Giedrius Titenis, Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Aleksas Savickas bei dar keli perspektyvūs jauni sportininkai.

Vieną žinomiausių Lietuvos plaukimo trenerių pakvietė Vilniaus Lazdynų baseinas, kuriame treniruojasi ir šalies rinktinės nariai.

Iš Ž. Ovsiuko rinktinės vyr. trenerio funkcijas rinktinės administravimo klausimais perima „LTU Aquatics“ sporto vadovas Justas Achramavičius.

Asociacija „LTU Aquatics“ yra naujasis buvusios Lietuvos plaukimo federacijos pavadinimas. Pavadinimo keitimui balandžio pabaigoje pritarė visuotinė federacijos konferencija. Taip siekiama atsigręžti į vandens sporto šakų šeimą. „Aquatics“ terminas apima ne tik plaukimą, bet ir kitas vandens sporto šakas, todėl geriau atspindi pagrindinę asociacijos misiją – telkti visus, besirūpinančius vandens sporto šakomis.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai