Plaukimas

Alytuje – Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės

Danas Rapšys | LPF archyvo nuotr.

Vasario 16–18 d.
Alytus, Lietuva Alytaus SRC baseinas (50 m)
Nuostatai Starto protokolai / Rezultatai

Stipriausi šalies plaukikai vėl renkasi į Alytų. Būtent čia vasario 16–18 dienomis vyks atviros Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės.

Sportininkai per tris varžybų dienas ne tik išsidalins 37 medalių komplektus, bet ir sieks įvykdyti normatyvus į šią vasarą vyksiantį pasaulio plaukimo čempionatą (pirmenybės įtrauktos į oficialų „World Aquatics“ varžybų sąrašą).

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad „A“ lygio normatyvus jau yra įvykdę penki lietuviai – Rūta Meilutytė (50 ir 100 m krūtine), Aleksas Savickas (200 m krūtine), Danas Rapšys (200 ir 400 m l. stiliumi), Andrius Šidlauskas (100 m krūtine) ir Kotryna Teterevkova (50, 100 ir 200 m krūtine). Pastarieji trys sportininkai varžysis ir Alytuje.

D. Rapšys, A. Šidlauskas ir K. Teterevkova į Dzūkijos sostinę atvyksta iš treniruočių stovyklos Tenerifėje, o būrys jaunųjų šalies plaukikų – iš stovyklos Lansarotėje.

Šiomis varžybomis taip pat baigsis ir Lietuvos plaukikų atranka į Baltijos šalių čempionatą, kuris kovo 3–4 dienomis vyks Latvijos sostinėje Rygoje.

Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių metu taip pat bus apdovanoti ir sausio mėnesį vykusių Lietuvos neakivaizdinių ilgų nuotolių plaukimo varžybų nugalėtojai bei prizininkai.

Pirmąją varžybų dieną (ketvirtadienį) sportininkai varžysis 200 m l. stiliumi, 100 m krūtine, 100 m nugara, 50 m peteliške, 200 m kompl. būdu ir 800 m bei 1500 m plaukimo l. stiliumi asmeninėse rungtyse. Plaukikų taip pat lauks ir mišri komandinė estafetė 4 x 100 m kompl. būdu.

Pirmenybes bus galima stebėti atvykus į Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseiną.

Varžybų tvarkaraštis

Vasario 16 diena (ketvirtadienis)

  • 11 val. Atrankiniai plaukimai
  • 18 val. „B“ / „A“ finaliniai plaukimai

Vasario 17 diena (penktadienis)

  • 10 val. Atrankiniai plaukimai
  • 17 val. „B“ / „A“ finaliniai plaukimai

Vasario 18 diena (šeštadienis)

  • 10 val. Atrankiniai plaukimai
  • 16 val. „B“ / „A“ finaliniai plaukimai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai