Plaukimas

Alytuje baigėsi EJOF 2017 stovykla

Sausio 9 d. Alytuje baigėsi savaitę trukusi EJOF 2017 žiemos stovykla, kurioje dalyvavo  37 plaukikai iš įvairių šalies miestų.

Intensyvios savaitės metu įvyko 11 plaukimo treniruočių, per kurias buvo nuplaukta daugiau kaip 40 kilometrų, 2 bendrojo fizinio parengimo treniruotės, 2 Tomo Lagūnavičiaus psichologijos paskaitos, plaukikų testavimas, kontrolinės varžybos, prieš kiekvieną treniruotę buvo vykdomas apšilimas sausumoje, o po treniruočių atliekami tempimo pratimai.

Kontrolinių varžybų nugalėtojais tapo šie sportininkai: Darja Kononova, Germantas Švecovas, Paulina Pekūnaitė, Arijus Pavlidi, Kotryna Teterevkova (laimėjusi dvi rungtis), Ernest Stankevič, Liepa Kluonytė, Paulius Konstantinov, Titas Smailys. Jie apdovanoti gausiais „Maistas sportui“ produktų rinkiniais.

Sportininkams visą savaitę buvo primenama komandinio darbo svarba. Treniruotes komanda užbaigdavo nuotaikingu šūkiu, kuris lydi stovyklos dalyvius nuo pat pirmosios stovyklos pernai vasarą:  „Jei galvosi apie sofą, pražiopsosi tu EJOF‘ą“.

Kita EJOF 2017 rinktinės stovykla numatyta šių metų kovo 20–26 dienomis. Į ją bus kviečiami geriausi plaukikai pagal nustatytą atrankos principą pasiekę geriausius rezultatus nuo 2016.01 iki 02.06. Rezultatai turės būti pasiekti 50 m ilgio baseine ir įvykdyti ne žemesnio nei miesto rango pirmenybių varžybose (tarptautinių varžybų protokolai turi būti atsiųsti į federaciją). Tikslus stovyklautojų skaičius bus nustatytas pasibaigus atrankos periodui, po kurio bus atrinkti geriausi sportininkai į nustatytus nuotolius, atsižvelgiant į reitingą. 2016.01.08 Vykdomojo komiteto posėdyje vieningai pritarta, kad su federacijos finansiniu indėliu bus kviečiami  tik tie sportininkai, kurie federacijos atstovų nuomone atitinka perspektyvumo, tobulėjimo kriterijus. Mokyklos galės siųsti ir kitus sportininkus į stovyklą, bet tik sumokėdami 100% stovyklos įmoką.

Pagal 2016.01.08 Lietuvos plaukimo federacijos vykdomojo komiteto posėdyje patvirtintą programą, kurios tikslas yra mokyti trenerius, skatinti sportininkus tobulėti, vieningai siekti bendro tikslo ir sudaryti galimybes po 2017 m. EJOF varžybų rinktinės nariams pereiti į jaunių, jaunimo, suaugusiųjų rinktines, mokyklų vadovams greitu metu bus išsiųsta minėta programa, pagal kurią jie turės arba sutikti vieningai dirbti raštiškai patvirtindami savo pritarimą nuolat siųsti savo sportininkus į stovyklas, arba nesutikti ir ruošti sportininkus savo mokyklose. Tokiu atveju norint deleguoti savo mokyklos sportininkus į EJOF 2017 m., jų rezultatai turės atitikti praeito EJOF aštuntą ar aukštesnę vietą.

Stovyklos rezultatai

Testai

Kita informacija

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai