M. A. S. T. E. R.

Plaukikai savikontrolės įgūdžius stiprino trečiajame M.A.S.T.E.R. ciklo seminare

ŠMSM logotipas spalvotas LT

Gyd. Dalius Barkauskas

Karantinas – ne kliūtis profesiniam tobulėjimui. Praėjusią savaitę Lietuvos plaukimo federacija (LPF) pakvietė plaukikus nuo 15 metų, o taip pat plaukimo trenerius, dirbančius su meistriškumo tobulinimo ir didelio meistriškumo grupių sportininkais prisijungti prie jau trečiojo iš šešių LPF vykdomo projekto „Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“ seminarų.

Paskaitų ciklas vyksta remiantis M.A.S.T.E.R. temų rinkiniu – kiekviena raidė slepia vis naują temą (Mental skills, Attitude, Self-management skills, Technique, Environment, Racing ability). Trečiasis seminaras yra skirtas sportininkų savikontrolės įgūdžių stiprinimui.

Apie pusantro šimto iš anksto užsiregistravusių mokymų dalyvių abi internetinio seminaro dalis galėjo peržiūrėti jiems patogiu metu LPF „YouTube“ paskyroje, o nuo šiandien vaizdo įrašai laisvai prieinami ir visiems norintiems.

Seminaro metu naudingus patarimus dalino Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas ir sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas, biomedicinos mokslų daktaras Artūras Sujeta.


Gydytojas D. Barkauskas skaitė pranešimą „Kūno regeneracinės galimybės – kaip jas pagerinti?“, kuriame akcentavo darbo-poilsio balanso, racionalios mitybos ir pastovaus judesio režimo svarbą.

Pranešimo skaidrės

 

Dr. A. Sujeta pasidalino žiniomis tema „Plaukikų mitybos ir pasiekimų gerinimo strategijos“. Lektorius patarė, kaip pasirinkti geriausią mitybos strategiją, kuri padėtų pasiekti treniruotėse išsikeltus tikslus, bei plačiau papasakojo apie maisto papildų vartojimą ir maisto medžiagų poreikį sportuojančiam organizmui.

Tikimasi, kad seminare įsisavintos žinios prisidės prie geresnio plaukikų fizinio pasirengimo ir sėkmingų rezultatų ateityje.

Ketvirtasis M.A.S.T.E.R. paskaitų ciklo seminaras – jau greitaiDaugiau informacijos apie projektą, šio ir būsimų seminarų medžiagą, tvarkaraštį, naudingus ekspertų patarimus galite rasti specialiame mūsų puslapyje.

ŠMSM logotipas spalvotas LTLPF vykdomas projektas „Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“ yra iš dalies finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai