Kita

Šeštadienį vyko plaukimo trenerių seminaras su Ph.D. Andrei Vorontsov

Šeštadienį (spalio 25 d.) Kaune vyko tarptautinis plaukimo trenerių seminaras, kuriame paskaitas skaitė vienas geriausių pasaulio plaukimo specialistų Ph.D. Andrei Vorontsov. A.Vorontsov yra buvęs Rusijos plaukimo rinktinės vyriausias treneris,  treniravęs geriausius Anglijos plaukikus. Šiuo metu A.Vorontsov yra Švedijos plaukimo rinktinės aukščiausio meistriškumo padalinio vadovas.

Trenerių seminaras vyko rusų kalba, tad jame be 50-ies Lietuvos trenerių, dalyvavo per 30 plaukimo specialistų iš Baltarusijos, Latvijos bei Estijos.

Seminaro organizatoriai bei dalyviai džiaugėsi išskirtine seminaro turinio kokybe, kur pateikta medžiaga yra aktuali, koncentruota ir su praktiniais pavyzdžiai. „Džiaugiamės, kad pavyko padaryti kokybišką dalomąją seminaro medžiagą, kuri papildys kiekvieno, seminare dalyvavusio, trenerio biblioteką. Siekėme, kad seminaras atneštų praktinės naudos, kad pateiktos metodikos pasiektų baseinų takelius, kad seminare apsilankę žmonės nebūtų tik seminaro „žiūrovai“, „klausytojai“ ar  „dalyviai“. Viliuosi, kad padarėme viską, kas priklauso nuo mūsų, o dabar savo darbus atliks treneriai.“ – sakė seminaro organizatorius, LPF generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis. 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai