Kita

Pokyčiai LEN vadovybėje: Tomas Kučinskas palieka iždininko pareigas

FINA nuotr.

Europos plaukimo federacija (LEN) antradienį pranešė apie pokyčius vadovybėje, įskaitant Tomo Kučinsko atsistatydinimą iš LEN iždininko pareigų.

Kaip skelbia LEN, dėl asmeninių priežasčių iš pareigų pasitraukusį T. Kučinską pakeis olandė Andida Bouma, anksčiau ėjusi generalinio sekretoriaus pareigas.

Buvęs Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas šias pareigas užėmė vasario pradžioje, kai neeiliniame Kongreso posėdyje buvo išrinktas naujasis LEN biuras.

A. Boumai perėjus į naujas pareigas, buvęs LEN viceprezidentas Noamas Zwis tapo naujuoju generaliniu sekretoriumi, o laisvą viceprezidento vietą dabar užims austras Arno Pajeckas.

„Liūdime, kad Tomas Kučinskas atsistatydino iš iždininko pareigų, tačiau gerbiame jo sprendimą ir esame dėkingi už visas pastangas, kurias jis įdėjo vardan sporto tiek gimtojoje Lietuvoje, tiek dėl LEN“, – sakė LEN prezidentas Antonio Silva.

Pasak LEN vadovo, T. Kučinskas ne tik svariai prisidėjo prie rinkimus laimėjusios „Europe 4 All Aquatics“ kampanijos, bet ir būdamas iždininkas sėkmingai panaudojo savo verslo patirtį, siekdamas užtikrinti, kad LEN būtų tinkamai valdomi finansiniai procesai ir laikomasi nusibrėžtos strategijos.

Pabrėžiama, kad jis taip pat atliko pagrindinį vaidmenį formuojant naują LEN komandą.

Pranešama, kad artimiausiu metu nacionalinės federacijos turės siūlyti ir savo kandidatus į atsilaisvinusią vietą LEN biure.

LEN biuro nariai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai