Kita

Plaukimo treneriams išdalinti psichologijos mokymų baigimo pažymėjimai

Lietuvos plaukimo federacija bendradarbiaudama su LTOK vykdė metus laiko trukusius plaukimo trenerių psichologinius mokymus. Kursų lektorė Nadežda Doronina-Koltan – pedagogė, verslo administravimo magistrė, Prancūzijos hipnoterapeutų ir psichologų asociacijos kolegijos absolventė, licencijuota hipnozės dėstytoja, sertifikuota NLP, Business, Coaching ir Enneagram trenerė, dirbanti mokymų srityje  nuo 1996 m. Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.

Kursus finansavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Šešių seminarų (po 8 ak. valandas) mokymuose buvo gilinamos žinios aktualiausiais praktiniais sporto psichologijos klausimais. Kursų tematika:

  1. Mąstymo procesas: įtakos sportiniams rezultatams valdymas (balandžio 22 d.).
  2. Psichologinių įrankių taikymas sporte: kaip pasiekti aukščiausių rezultatų? (birželio17 d.).
  3. Mąstymo lygmenų struktūra: įtaka asmens motyvacijai (darbas pogrupiuose: liepos 1 d. ir rugpjūčio 29 d.).
  4. Būsenų pažinimas ir jų valdymo įrankiai (darbas pogrupiuose: spalio 28 d. ir lapkričio 18 d.).
  5. Sportininkų motyvacija pasiekimams (darbas pogrupiuose: sausio 6 d. ir sausio20 d.).
  6. Tikslų pasiekimo metodas T.O.T.E. Grįžtamasis ryšys ir jo suteikimo ypatumai (darbas pogrupiuose: vasario 3 ir 10 d.).

Mokymuose dalyvavo 35 plaukimo treneriai. Neabejotiną kursų naudą rodo trenerių atsiliepimai:

Giedrė ,,… Man labai patiko psichologijos seminarai. Gal būtų galimybė pratęsti tokių mokymų ciklą. Jeigu būtų paskaitų ciklas tęsiamas norėčiau jame dalyvauti

Saulius ,,… Baigėsi mūsų seminarai su Doronina ir tikrai esu patenkintas, kad ėjau į jos seminarus, nes tikrai daug sužinojau ir mačiau kolegos labai buvo patenkinti, kurie ėjo ir klausė seminarus ir buvo susidomėję.  Jei dar būtų šitos dėstytojos seminarai, būtinai dalyvautų.

Kodėl nepasamdžius Doroninos? Visiem patiko ir tikrai dėstoma labai gerai ir suprantamai. Ji net sakė, galėtų surengti dabar baigiamąjį seminarą, kuriame kiekvienas treneris pateiktų klausimus, kurie jiems aktualūs treniruojant vaikus, kaip pasiekti geresnių rezultatų, ar su kokiomis problemomis susiduria treneriai dirbdami.

Manau tikrai geras variantas būtų mums papildomai pasisamdyti ją aktualiems plaukimo reikalams spręsti…“

Vaidotas ,,.. Aš pilnai sutinku su Saulium.  Šie psichologijos  seminarai tikrai buvo geri , įdomūs, ir būtų naudinga juos tęsti toliau!“

Michailas ,,… Manau, kad Saulius išsakė mūsų visų mintis. Nuo savęs dar pridurčiau, kad Nadeždos seminarai pirmiausiai priverčia mąstyti, matyti ir vaikus, ir save šiek tiek kitaip, geriau, negu iki tol. Juk akivaizdus dalykas, kurį dažnokai pamirštame, yra tas, kad tik skatindami, tobulindami geras savybes, o ne akcentuodami kas bloga, mes judėsime pirmyn. Gaila tik, kad ne visada dėl darbo specifikos, pavadavimo problemų negali skirti laiką , nes perskaityti yra ne tas pats, kaip pamatyti ir išgirsti. Dar vieną, jinai skatina ginčytis ir nebijoti išsakyti savo, tegul ir kvailas, mintis. Tai tiek, sėkmės!“.

 

Mokymų koordinatorė LPF viceprezidentė I.J.Zuozienė

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai