Kita

Lietuvos plaukimo federacijos veikloje – ir verslo principai

Z.Ovsiukas

„Šiose komisijose dirbs ne tik Lietuvos plaukimo bendruomenės nariai, bet ir nemažai savo sričių ekspertų, kurie pakels federacijos veiklą į naują lygį, – sakė T.Kučinskas. – Pasaulio čempionato transliacijų iš Turkijos ir Lietuvos žiemos čempionato 25 m baseine Anykščiuose organizavimas parodė kad bendromis jėgomis galime pasiekti daug“.

LPF vykdomasis komitetas taip pat vieningai pritarė, kad iki Rio de Žaneiro olimpiados 2016-aisiais Lietuvos plaukikų pasirengimą koordinuotų vyriausiasis Lietuvos plaukimo rinktinės treneris Žilvinas Ovsiukas. Vyriausiojo rinktinės trenerio pareigos Ž.Ovsiukui patikėtos 4 metų olimpiniam ciklui su galimybe ją nutraukti praėjus dvejiem metams. Šis žinomas plaukimo specialistas trumpai pristatė Lietuvos plaukimo rinktinės 2013 m. varžybų bei mokomųjų treniruočių stovyklų planą.

„Orientuosimės pirmiausia į Rio de Žaneiro olimpiadą. Plėtosime bendradarbiavimą su Didžiosios Britanijos ir Jungtinių Valstijų plaukimo treneriais, tačiau nepamiršime ir Lietuvos specialistų, jų tobulėjimo“, – sakė Ž.Ovsiukas.

Be kita ko, LPF vykdomajame komitete buvo patvirtinti artimiausių varžybų nuostatai, 2013 m. varžybų kalendorius, 2013 m. Lietuvos plaukimo suaugusiųjų, jaunimo bei jaunių rinktinės.

Kitas LPF vykdomojo komiteto posėdis vyks kovo 6 d. Kaune.

   
delfi  

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai