Kita

Lietuvos plaukimo federacija pratęsė bendradarbiavimą su advokatų kontora „PRIMUS“

Federaciją sporto teisės klausimais „PRIMUS“ konsultuoja nuo 2018 metų.

Atnaujintą susitarimą pasirašęs advokatas Marius Devyžis džiaugiasi advokatų kontoros ir LPF partneryste.

Marius Devyžis

„Jaučiame augantį teisinių paslaugų poreikį sporto sektoriuje. Tai vis labiau ir detaliau reglamentuojama, labai specifinė veiklos sritis, kurioje iššūkiai daugeliu atveju būna ženkliai sudėtingesni nei įprastame versle. Tad atstovauti sportui, teikti teisines konsultacijas tampa ne tik tradicija, bet kasdienė reikmė. Džiaugiamės, kad Lietuvos plaukimo federacija į teisinius niuansus rimtai žiūri jau daug metų ir mums patikėjo šių klausimų kuravimą“, – sako sporto teisės praktikas M. Devyžis.

Padėką už indėlį į federacijos veiklą advokatų kontorai „PRIMUS“ išreiškė LPF prezidentas Saulius Binevičius.

„Dėkojame advokatų kontorai „PRIMUS“ už jos suteiktą profesionalią pagalbą sprendžiant federacijai iškilusius teisinius klausimus. Naujuosius metus pasitinkame su patikimu, ilgamečiu partneriu, ne kartą padėjusiu ir pačiose kebliausiose situacijose. Esame ramūs ir užtikrinti, kad tiek organizacija, tiek mūsų sportininkai ir treneriai turi tvirtą užnugarį“, – teigia LPF vadovas.

Advokato Mariaus Devyžio vadovaujama „PRIMUS“ sporto teisės komanda yra ypatingai vertinama klientų Baltijos šalių regione. „PRIMUS“ sporto teisinių kompetencijų spektras: teisinės paslaugos sporto organizacijoms, klubams, lygoms ir sportininkams, atstovavimas Lietuvoje ir užsienyje (tarptautinėse organizacijose ir sprendžiant ginčus), įprastų (pvz., sporto kontraktai ir pan.) ir specifinių (pvz., atvaizdo naudojimo, ir pan.) sutarčių rengimas, pagalba klubų ir kitų sporto organizacijų struktūros nustatymo ir valdymo klausimais, vidinių sporto organizacijų dokumentų rengime ir kt.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai