Dailusis plaukimas

Dailiojo plaukimo varžybose Švedijoje – šiauliečių sėkmė

Čempionato prizininkės / Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ nuotr.

Gegužės 18-21 d.
Stokholmas, Švedija
Varžybų nuostatai
Rezultatai

Savaitgalį Švedijos sostinėje Stokholme (Švedija) vyko Atviras Švedijos jaunimo dailiojo plaukimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkės.

Trenerės Jurgos Dimšienės auklėtinės pasirodymais nudžiugino duetų runtyje.

Savo laisvąją programą atlikusios šiaulietės Luknė Liandzbergaitė ir Miglė Dambrauskaitė teisėjų buvo įvertintos pirmąja vieta – 71,7667 balo. Čempionės 1,6667 balo aplenkė sidabro medalius iškovojusias Ulą Lazutkaitę ir Beatą Gineitytę. Dėl apdovanojimų čia varžėsi devyni duetai.

L. Liandzbergaitė ir M. Dambrauskaitė puikiai pasirodė ir privalomoje (techninėje) programoje, kur surinkusios 69,9081 balo taip pat užėmė pirmąją vietą. Artimiausias varžoves lietuvės pranoko 1,2626 balo.

13–15 metų amžiaus grupėje duetų rungtyje kiek daugiau nei keturių balų iki bronzos apdovanojimų pritrūko ketvirtą vietą užėmusioms Austėjai Vaitkutei ir Rugilei Poškevičiūtei. Lietuvės aplenkė aštuonis duetus ir iš viso surinko 129,5179 balo.

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad pagrindinės šių metų varžybos lietuvaitėms – Europos jaunių dailiojo plaukimo čempionatas – rugpjūčio 2–6 dienomis vyks Portugalijos mieste Funšalyje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai