Plaukimo vystymas

EJOF 2017 vasaros stovykla

Lietuvos plaukimo federacija jauniesiems plaukikams Alytuje pirmąsyk rengia unikalią treniruočių stovyklą. Joje jie turės galimybę pajusti profesionalaus sporto ritmą jau dabar. Nė vienai ankstesnė plaukikų karta tokios galimybės neturėjo. Į šią stovyklą kviečiami sportininkai, pretenduojantys į EJOF 2017 m. rinktinės kandidatų sąrašus ir atrinkti išanalizavus jų varžybų rezultatų dinamiką.

Lietuvos plaukimo federacija imasi iniciatyvos atkreipdama dėmesį į jaunųjų plaukikų rengimą. „Nuolatos girdime mintis, kad vasaros poilsio sezonas yra ženkliai per ilgas, o visas sportinis tobulėjimas paliekamas pačių plaukikų bei pavienių trenerių interesams. Norime tai pakeisti ir jau nuo šių metų pradėti rengtis iš pradžių 2017 m. EJOF varžyboms, o toliau dar rimtesniems startams“,- sakė Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.

Pakviesti dalyvauti jaunieji sportininkai turės unikalią galimybę pajusti profesionalaus sporto ritmą jau dabar. Nei vienai ankstesnei plaukikų kartai tokios galimybės nebuvo suteiktos. Plaukimo stovyklos dalyviai bus apgaubti ne tik plaukimo ekspertų, bet ir kitų sričių specialistų žiniomis bei patirtimi. „Stovykloje stengsimės atlikti ne tik fizinį darbą, bet ir suteikti daug naudingos informacijos apie sportininkų mitybą, psichologiją, taktiką, sportinių tikslų formavimą bei jų siekimą“,- sakė šios rinktinės būsimas kuratorius, trijų olimpinių žaidynių dalyvis Saulius Binevičius. Sportininkai bus testuojami, identifikuojamos plaukimo technikos klaidos, bus organizuojami susitikimai su žinomais sportininkais, kitais įdomiais žmonėmis, sekamas Pasaulio plaukimo čempionatas Kazanėje.

Didelis dėmėsis stovykloje bus skiriamas biomechaninei plaukimo technikos analizei bei tobulinimui.

Nors konkrečios stovyklos programos dar neturime, o jos vieta vis dar derinama, jau kitą savaitę (iki gegužės 29 d.)  norime gauti atsakymus iš sporto mokymo įstaigų ar sąraše esantiems sportininkams bus suteiktas šis unikalus šansas.  

Vieta: Alytus 
Data: liepos 13- rugpjūčio 7 d.
Kviečiamų plaukikų sąrašas: Sąrašas

Plaukimo stovyklos finansavimas:

Sporto mokyklos / tėvai
Lietuvos plaukimo federacija
          Nakvynės išlaidos ~ 5-7 Eur / para
          Maitinimo išlaidos ~ 10 Eur/ para
          Išlaidos už treniruočių bazes (baseino nuoma, sporto salių nuoma, kt.)
          Plaukimo specialistų apmokėjimas;
          Kitų sričių specialistų apmokėjimas;
          Kitų veiklų apmokėjimas;
          Išskirtinė EJOF (minus) komandos atributika;
          Stovyklos organizavimas

 

Stovykloje dalyvaus 30 sportininkų.
Esant daugiau kaip 5 sportininkams iš tos pačios mokyklos, turi dalyvauti ir treneris.

Kontaktinis asmuo:

Saulius Binevičius
saulius.binevicius@gmail.com
+37061348621

Programos aprašas

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai