Mokymas plaukti

Švietimo ir mokslo ministerijoje aptarta Vaikų mokymo plaukti programa

Ketvirtadienį Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko pasitarimas dėl Mokymo plaukti programos įgyvendinimo. Susitikime dalyvavo švietimo ir mokslo viceministrė N. Istomina, Ministro Pirmininko patarėjas V. Janušaitis, KKSD, ŠMM, LMNSC, LVJC, UPC darbuotojai, Lietuvos plaukimo federacijos atstovai.

LPF viceprezidentė dr. Ilona Judita Zuozienė pristatė vaikų mokymo plaukti bendrojo lavinimo mokyklose programą, jos įgyvendinimo gaires bei perspektyvas, aptarė skendimų statistiką ir kitų šalių gerąją patirtį. Prezentaciją galima rasti čia.

Susitikimo metu taip pat diskutuota dėl Mokymo plaukti programos įgyvendinimo Lietuvoje ir kaip ji bus vykdoma 2016-2018 m., susitikimo dalyviai aptarė finansinius lūkesčius ir galimybes bei būtinybę kasmet didinti išmokomų vaikų skaičių. Nutarta iš dalyvavusių atstovų suburti darbo grupę, kuri toliau dirbs ta linkme.

Taip pat susitikime aptarta tarptautinė konferencija vaikų skęstamumui mažinti, kurią planuojama surengti lapkričio mėnesį. Konferencijoje laukiama apie 120 dalyvių iš įvairių valstybės institucijų, savivaldybių, baseinų, partnerių iš Norvegijos, Nyderlandų ir kt. 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai