Mokymas plaukti

Mokymo plaukti treneriai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare

Atvira plaukimo pamoka

Nacionalinės antrokų Mokymo plaukti programos treneriai ir plaukimo instruktoriai šį mėnesį dalyvavo nemokamame, nuotoliniame 3 val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Metodinės rekomendacijos plaukimo treneriams, dirbantiems su raidos sutrikimų turinčiais vaikais“.

Seminaro dalyviams pranešimus skaitė ir į iškilusius klausimus atsakė Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro pedagogės Irma Spaustinaitė ir Aušra Grabauskienė.

Lektorė I. Spaustinaitė seminare dalyvavusiems treneriams suteikė naujausių žinių apie raidos sutrikimų turinčių vaikų ugdymą, aptarė pagrindinius iššūkius ir galimybes bei davė naudingų praktinių patarimų, kaip plaukimo pamokų pagalba ir jų metu paskatinti vaikus susipažinti su vandeniu, judėti vandenyje ir vaikams priimtinais būdais atlikti reikiamas užduotis.

Trenerė A. Grabauskienė pasidalijo vaizdo medžiaga iš individualių ir grupinių plaukimo pamokų 2 klasės ir 6–7 klasių mokiniams. Su seminaro dalyviais lektorė aptarė problemines situacijas, suteikė įžvalgų, kaip specialių poreikių vaikus sėkmingai integruoti į mokymo plaukti treniruotę ir parodė, kad ir šie vaikai ne tik išmoksta saugaus elgesio vandenyje, bet ir dalyvauja plaukimo varžybose.

Seminarą išklausiusiems dalyviams buvo išduoti elektroniniai pažymėjimai.

Mokymo plaukti programa (Fizinio aktyvumo programa Nr.: NSA-FA-PRO-MVP-2023-2-0004) bendrai finansuojama Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai