Mokymas plaukti

Besimokantiems plaukti – rėmėjų parama

ltu swimming wu parama 2

Mokymo plaukti pamoka

Nesuvokiamas brutalumas už kelių šimtų kilometrų nuo mūsų sienos ne tik per keletą dienų suvienijo visuomenę, bet ir dar kartą priminė, kad laisvę, saugumą dažnai priimame kaip savaime suprantamą dalyką. Saugios vaikystės pažadas mūsų vaikams šiandien stiprus kaip niekad, tačiau jį įvykdyti galime tik visų bendromis pastangomis.

Jau ne vienerius metus Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) vykdomas projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” sėkmingai prisideda prie tūkstančių šalies antrokų plaukimo įgūdžių stiprinimo.

Projekto dėka plaukimo pamokų ciklą užbaigę moksleiviai kasmet vasaros atostogas pasitinka saugesni – žinodami pagrindines saugaus elgesio prie vandens taisykles ir turėdami gyvybiškai svarbius plaukimo pradmenis.

LPF džiaugiasi, kad prie projekto savo lėšomis prisideda ne tik Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei rajonų ir miestų savivaldybės, bet ir socialiai atsakingas šalies verslas.

Lietuvos plaukimo federacijos rėmėjos „Western Union Lithuania” iniciatyva plaukimo trenerių ir instruktorių vedamas pamokas šiais mokslo metais galėjo papildomai lankyti dar pusšimtis moksleivių.

ltu swimming wu parama 2

Mokymo plaukti pamoka

„Lietuvos plaukimo federacijos vardu dėkoju mūsų draugams iš „Western Union” už paramą LPF socialiniams projektams. Džiaugiamės, kad mūsų šalyje veikiančios įmonės ne tik puikiai supranta, kaip yra svarbu kalbėti apie skendimų prevenciją, bet ir realiais darbais prisideda prie saugesnės mūsų vaikų ateities”, – dėkoja LPF Strateginių projektų vadovas Marius Kairys.

Nuo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje” pradžios iš viso jame sudalyvavo daugiau nei 70 tūkst. antros klasės mokinių.

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai