Meistrai

Gruodį Druskininkuose – Atviras Lietuvos meistrų plaukimo (25 m) čempionatas

Lietuvos čempionato medalininkai / Arlando Antano Juodeškos archyvo nuotr.

Gruodžio 2 d.
Druskininkai
25 m baseinas
Nuostatai | EN
Techninė paraiška
Dalyvių mokestis

Mūsų plaukimo meistrai nacionalinį varžybų sezoną uždarys dar vienu šalies čempionatu. Gegužę tarpusavyje konkuravę 50 m ilgio baseine, šįsyk jie šoks į perpus trumpesnį – 25 m ilgio baseiną.

Gruodžio 2-ąją dieną varžybų dalyvius priims LSC sporto kompleksas „Druskininkai“.

Čia sulaukę 25-erių ir vyresni sportininkai varžysis 50 ir 100 m laisvu stiliumi, 50 ir 100 m nugara, 50 ir 100 m krūtine, 50 ir 100 m peteliške, 100 m kompleksiniu būdu ir 4 x 50 m laisvu stiliumi rungtyse.

Lietuvos meistrų rekordą pagerinusių plaukikų lauks atminimo ženkleliai, asmeninių rungčių prizininkų (neatsižvelgiant į amžiaus grupes) – medaliai, o dešimt daugiausiai taškų surinkusių sportininkų – specialūs varžybų organizatorių ir rėmėjų įsteigti prizai.

Dalyvių paraiškų laukiama iki lapkričio 28 dienos.

Sigitas Katkevičius / Arlando Antano Juodeškos archyvo nuotr.

Prieš tai lietuviai kartu su kitais Senojo žemyno plaukikais galės jėgas pasitikrinti taip pat pirmą kartą „European Aquatics“ rengiamame Europos meistrų plaukimo trumpame (25 m) baseine čempionate, kuris šiemet vyks lapkričio 19–25 dienomis Madeiroje, Portugalijoje.

Priminsime, kad 65–69 m. vyrų 200 m plaukimo krūtine Europos meistrų rekordas trumpame baseine nuo 2022 metų kovo priklauso alytiškiui Sigitui Katkevičiui (Dzūkijos Vandenis) – 2 min. 50,38 sek.

Daugiau apie šias varžybas galima sužinoti oficialioje svetainėje – mastersmadeira2023.com.

Atvirą Lietuvos meistrų plaukimo (25 m) čempionatą 2023 organizuoja asociacija „LTU Aquatics“ ir VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija.


Druskininkuose gruodžio 1–2 dienomis įvyks ir kitos Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademijos rengiamos varžybos – „Regionų taurė 2023“, kur dalyvaus Lietuvos miestų ir miestelių komandos (išskyrus šešias pagrindines šalies sporto mokyklas).

Su šių varžybų nuostatais detaliau galima susipažinti čia.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai