Kita

LTU Aquatics eilinėje konferencijoje patvirtintas rekordinis biudžetas ir nauja įstatų redakcija

Gegužės 28 dieną Kaune įvyko Asociacijos „LTU Aquatics“ (LTU Aquatics) eilinė konferencija, kurios metu patvirtintos LTU Aquatics praėjusių metų biudžeto, veiklos ataskaitos ir svarstyti kiti einamieji klausimai.

Konferencijos dalyvius pasveikinęs LTU Aquatics prezidentas Saulius Binevičius susirinkusiems pristatė 2023 metų veiklos ataskaitą ir svarbiausius iššūkius bei pasidžiaugė sportininkų ir visos LTU Aquatics bendruomenės narių pasiekimais.

Asociacijos vadovas konferencijoje apdovanojimą „Už gyvenimo nuopelnus“ įteikė Panevėžio „Žemynos” progimnazijos direktoriaus pavaduotojui ugdymui Arūnui Gabrilavičiui. Jis įvertintas už nenuilstamą trenerių motyvaciją plaukikų parengimui nacionalinei rinktinei.

Speciali padėka už Lietuvos vardo garsinimą ir aukštus pasiekimus 2024 m. pasaulio meistrų plaukimo čempionate Dohoje įteikta olimpietei Birutei Statkevičienei.

LTU Aquatics generalinis sekretorius Justas Kalinauskas delegatus supažindino su 2023 metų asociacijos biudžeto vykdymo ataskaita ir nepriklausomo auditoriaus išvada.

23 konferencijoje dalyvavusių ir balso teisę turinčių narių vienbalsiai patvirtino LTU Aquatics finansinę atskaitomybę už pasibaigusius 2023 metus.

Konferencijoje taip pat buvo patvirtintas 2024 m. LTU Aquatics biudžetas ir kalendorinis varžybų planas.

„Džiaugiamės rekordiniu asociacijos biudžetu, kuris siekia 4,2 mln. €. Tai labai įpareigoja, tačiau tuo pačiu tai yra ambicingas biudžetas, kurį, tikiu, pavyks įgyvendinti. Asociacijos veiklos plečiasi ir šių metų biudžetas projektuojamas su itin svarbia antrokų mokymo plaukti programa ir būsimo Europos jaunimo plaukimo čempionato vykdymo, aukšto meistriškumo sportininkų rengimo sąnaudom bei kitomis veiklomis siekiant populiarinti ir vystyti vandens sporto šakas“, – sakė J. Kalinauskas.

2024 m. LTU Aquatics biudžetas

Konferencijos metu patvirtinta ir nauja LTU Aquatics įstatų redakcija. Pagrindiniai šio dokumento keitimai susiję su narystės asociacijoje klausimais – įtraukta nauja narių rūšis – asocijuoti nariai. Naujoje įstatų redakcijoje numatytos ir narių nepriklausomumo bei interesų konflikto nuostatos.

„Bendruomenei patvirtinus naująją įstatų redakciją, džiaugiamės galėdami prisidėti prie organizacijos plėtros įtraukiant ir tuos juridinius narius, kurie formaliai negalėjo būti mūsų nariais dėl NVO organizacijoms taikomo reglamentavimo. Nuo šiol mūsų asociaciją galės vienyti ne tik juridiniai, bet ir asocijuoti nariai, todėl galėsime oficialiai įforminti santykį su aktyviais vandens sporto šakų bendruomenės nariais“, – kalbėjo S. Binevičius.

Konferencijoje generalinis sekretorius Justas Kalinauskas pristatė Europos jaunimo plaukimo čempionato organizavimo procesus, biudžetą, atliktus darbus bei iššūkius, su kuriais susiduriama.

LTU Aquatics rinkodaros vadovas Rytis Sabas detaliau pristatė plaukimo šimtmečio renginius, kuriamą dokumentinį filmą bei jo išliekamąsias vertes vandens sporto šakų bendruomenei.

„Tai, kas laukia per Lietuvos plaukimo istorijos šimtmečio šventę, taip pat taps istorija, nenugriaunamu paminklu Lietuvos vandens sporto tradicijoms ir pergalėms“, – sakė jis.

Lietuvos plaukimo šimtmečio šventė vyks birželio 23 dieną, Nemuno saloje, Kaune.

Daugiau informacijos – 100.ltuaquatics.com
ISTORINIS ŠIMTMEČIO PLAUKIMAS 2024 | Facebook

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai