Sveikinimai

Giedriui Titeniui ir Žilvinui Ovsiukui įteikti LR Prezidentės ordinai „Už nuopelnus Lietuvai“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius. Sveikindama įvairių sporto šakų atstovus, šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva didžiuojasi savo sportininkais, pasiekusiais aukščiausius rezultatus ir įrodžiusiais, jog yra tarp geriausiųjų Europoje ir pasaulyje.

Šalies vadovės teigimu, sportininkų pergalės plačiai garsina Lietuvą, o jų ištvermė, darbštumas ir kantrybė yra pavyzdys jaunajai kartai, kaip atkakliai reikia siekti užsibrėžto tikslo.

Iškilmingoje ceremonijoje Prezidentė įteikė valstybinius apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems Lietuvos sportininkams ir jų treneriams. Jų tarpe 2 plaukikai ir jų treneriai.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotas plaukikas Giedrius Titenis, šių metų Europos čempionato sidabro ir dviejų bronzos medalių laimėtojas. Toks pat apdovanojimas įteiktas ir Giedriaus treneriui Žilvinui Ovsiukui.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalios Grybauskaitės padėkomis apdovanotas 2014 m. II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas Povilas Strazdas bei jo trenerė Irena Jurevič.

Sveikiname Lietuvą garsinančius plaukikus!

Čia galite rasti visus Lietuvos Respublikos Prezidentės kada nors apdovanotus asmenis

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai