Europos čempionatai

Lietuvos plaukikai Europos jaunimo čempionate (50 m baseine)

# Čempionatas Sportininkai Medaliai Vieta
Auksas Sidabras Bronza
I 1967 Linšiopingas 0 0 0 0
II 1969 Viena 0 0 0 0
III 1971 Roterdamas 1 0 1 0
IV 1973 Lidsas 0 0 0 0
V 1975 Ženeva 0 0 0 0
VI 1976 Oslas 0 0 0 0
VII 1978 Florencija 0 0 0 0
VIII 1980 Šiovdė 1* 1 0 0
IX 1982 Insbrukas 1* 0 1 0
X 1983 Miulūzas 0 0 0 0
XI 1984 Liuksemburgas 0 0 0 0
XII 1985 Ženeva 0 0 0 0
XIII 1986 Vakarų Berlynas 0 0 0 0
XIV 1987 Roma 0 0 0 0
XV 1988 Amersfortas 1* 5 0 0
XVI 1989 Lidsas 1* 4 0 0
XVII 1990 Diunkerkas 0 0 0 0
XVIII 1991 Antverpenas 0 0 0 0
XIX 1992 Lidsas 0 0 0 0
XX 1993 Stambulas 0 0 0 0
XXI 1994 Pardubicės 0 0 0 0
XXII 1995 Ženeva 0 0 0 0
XXIII 1996 Kopenhaga 0 0 0 0
XXIV 1997 Glazgas 0 0 0 0
XXV 1998 Antverpenas 1 0 0 0
XXVI 1999 Maskva 1 2 0 0
XXVII 2000 Diunkerkas 0 0 0 0
XXVIII 2001 Valeta 3 0 0 0
XXIX 2002 Lincas 6 0 0 1 17
XXX 2003 Glazgas 2 1 0 0 12
XXXI 2004 Lisabona 3 0 0 0
XXXII 2005 Budapeštas 9 0 0 0
XXXIII 2006 Maljorkos Palma 8 0 0 1 20
XXXIV 2007 Antverpenas 7 0 0 1 17
XXXV 2008 Belgradas 8 0 0 0
XXXVI 2009 Praha 10 0 0 0
XXXVII 2010 Helsinkis 8 0 0 0
XXXVIII 2011 Belgradas 6 0 0 0
XXXIX 2012 Antverpenas 9 0 0 1 15
XL 2013 Poznanė 7 2 3 0 4
XLI 2014 Dordrechtas 8 0 0 0
XLII 2015 Baku** 10 1 1 0 8
XLIII 2016 Hodmezėvašarhėjus 8 0 0 0
XLIV 2017 Netanija 8 0 0 0
XLV 2018 Helsinkis 8 1 0 1 8
XLVI 2019 Kazanė 7 0 1 0 17
2020 Aberdynas Atšauktas dėl COVID-19 pandemijos
XLVII 2021 Roma 11 1 1 0 14
XLVIII 2022 Otopenis 12 0 0 0
XLIX 2023 Belgradas 19 1 0 1 ?

 

Prizininkai

# Plaukikas (-ė) Auksas Sidabras Bronza Iš viso
Plaukimas laisvuoju stiliumi
1 Raimundas MAŽUOLIS* 3 0 0 3
2 Rolandas GIMBUTIS 2 0 0 2
3 Smiltė PLYTNYKAITĖ 1 0 0 1
4 Rūta MEILUTYTĖ 0 1 0 1
5 Paulius VIKTORAVIČIUS 0 0 1 1
Plaukimas nugara
1 Danas RAPŠYS 1 1 1 3
2 Ugnė MAŽUTAITYTĖ 0 1 0 1
Plaukimas krūtine
1 Kotryna TETEREVKOVA 1 1 1 3
2 Aleksas SAVICKAS 1 1 0 2
3 Andrius ŠIDLAUSKAS 1 1 0 2
4 Aiškutė BUZELYTĖ* 1 0 0 1
5 Rūta MEILUTYTĖ 1 0 0 1
6 Arvydas JUOZAITIS* 0 1 0 1
7 Eduardas KLIMENTJEVAS* 0 1 0 1
8 Giedrius TITENIS 0 0 1 1
9 Aurimas VALAITIS 0 0 1 1
Plaukimas peteliške
1 Rimvydas ŠALČIUS 1 0 0 1
Plaukimas estafetėse
1 Raimundas MAŽUOLIS* 6 0 0 6
2 Kristupas TREPOČKA
Kiril STEPANOV
Tajus JUŠKA
Rokas JAZDAUSKAS
0 0 1 1
*Atstovavo Sovietų Sąjungos komandai
**Kaip plaukimo programa Europos žaidynėse

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai