Plaukimas

Varžybose Romoje – Rūtos Meilutytės auksas

Rūta Meilutytė (archyvas) / Hiroyuki Nakamura/PICSPORT nuotr.

Birželio 23–25 d. (Penktadienis – Sekmadienis)
Roma, Italija (50 m baseinas)
Rezultatai | Lietuvos rekordai
Varžybų programa | Varžybų svetainė

Romos sostinėje Italijoje vykstančiose tarptautinėse „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybose šeštadienio vakarą Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.

Moterų 50 m plaukimo krūtine pagrindiniame finale lietuvė finišavo per 29,79 sek. ir aplenkė visas varžoves. Kita Lietuvos sportininkė – vilnietė Kotryna Teterevkova – finale užėmė aštuntą vietą (31.48).

Sidabras atiteko 0.44 sek. lėčiau atplaukusiai italei Anitai Bottazzo, trečia finišavo airė Mona McSharry (30.59).

Tarp visų atrankos dalyvių geriausią rezultatą ryte taip pat užfiksavo R. Meilutytė, kuri nuotolį įveikė per 30,02 sek., o K. Teterevkova atrankoje parodė 31,10 sek. laiką ir buvo aštunta.

 


„Sette Colli Trophy“ atrankos plaukimai penktadienį ir šeštadienį prasideda 10 val. vietos laiku (Lietuvoje – 11 val.), sekmadienį – pusvalandžiu anksčiau. Finalų pradžia visomis dienomis numatyta apie 18 val. (19 val.).

Varžybas transliuoja „Rai Sport + HD“.

Jau 59-ą kartą rengiamos varžybos – vienas iš paskutinių didžiausių startų plaukikams Europoje prieš artėjantį pasaulio čempionatą.


„Sette Colli Trophy“ yra įtrauktos į kitų metų vasaros olimpinių žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, tad visi čia startuojantys plaukikai gali siekti olimpinių normatyvų.

Priminsime, kad kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes jau yra iškovoję du Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys (200, 400 m laisvu st.) ir R. Meilutytė (100 m krūtine).

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai