Varžybos

„Sette Colli“ – dar vienas intensyvus savaitgalis Lietuvos plaukikams

Likus mažiaus nei dienai iki 52-ųjų „Sette Colli“ varžybų Romoje (Italija), Lietuvos atstovai Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Tadas Duškinas bei Viktė Labanauskaitė intensyviai dirba treniruotėse.

Lietuvos plaukikai startuos šiuose nuotoliuose:

Rūta Meilutytė –  50 m, 100 m krūtine bei 50 m l.stiliumi;
Danas Rapšys  – 50 m, 100 m nugara, 100 ir 200 l.stiliumi;
Giedrius Titenis  – 50 m, 100 m, 200 m krūtine;
Andrius Šidlauskas – 50 m, 100 m, 200 m krūtine;
Mindaugas Sadauskas – 50 m,100 m l.stiliumi bei 50 m peteliške;
Tadas Duškinas – 50 m,100 m peteliške, 50 m ir 100 m l.stiliumi;
Viktė Labanauskaitė –  50 m, 100 m, 200 m  krūtine.

Penktadienį prasidėsiančios ir iki sekmadienio truksiančiose varžybose dalyvaus apie 700 plaukikų iš 36 šalių.

Kaip ir praėjusį savaitgalį Prancūzijoje vykusiame pirmame „Mare Nostrum 2015“ etape, šį kartą taip pat netruks garsių vardų –  apdovanojimų sieks Olimpinių aukso medalių laimėtoja olandė Ranomi Kromowidjojo, du pasaulio aukso ir tris Europos medalius turinti švedė Sarah Sjoestroem, penkis kartus ant Olimpinės pakylos lipęs vengras Laszlo Cseh‘as bei pasaulio rekordininkas ir Olimpinis čempionas iš Pietų Afrikos Respublikos Cameronas Van der Burgh‘as.

Renginys bus  išskirtinis – jame rungsis ne tik plaukikai, bet kartu vyks ir sinchronizuoto plaukimo bei vandensvydžio varžybos.

„Sette Colli” tarptautinės plaukimo varžybos Romoje tai generalinė repeticija prieš Pasaulio plaukimo čempionatą ne tik plaukikams, bet ir visam aptarnaujančiam personalui. Kartu su komanda į Romą išvyko Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas bei ilgametė plaukikų masažuotoja Vanda Gadliauskaitė. Abu šie specialistai su plaukikais dirbs ir Pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje.

Entries lists
Varžybų rezultatai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai