Varžybos

Lapkričio 13–14 d. Anykščiuose – kontroliniai plaukikų startai

Lapkričio 13–14 d. Anykščiuose vyks Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvaus 261 Lietuvos plaukikas, atstovausiantis 13-kai skirtingų sporto mokymo įstaigų ar klubų. Daugumai plaukikų tai bus pirmosios naujo sezono varžybos.

Anykščiuose savo jėgas patikrins tik ką iš treniruočių stovyklos aukštikalnėse grįžę Lietuvos plaukimo rinktinės nariai Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Povilas Strazdas, Deividas Margevičius. Visi šie plaukikai gruodžio 2–6 d. varžysis Europos plaukimo čempionate 25 m baseine Izraelyje.

Varžybos reikšmingos ir tuo, kad per jas paaiškės Lietuvos komanda, kuri gruodžio 11–13 d. dalyvaus Bergene (Norvegija) vyksiančiame Nordic plaukimo čempionate.

Atranka į Nordic čempionatą

Nordic plaukimo čempionato dalyviai:

 

Vyrai 18+

Vaikinai 14-17 m. (98-01)

Merginos 13-16 m. (99-02)

100 m l. stiliumi

?

?

?

100 m nugara

?

?

?

100 m peteliške

?

?

?

100 m krūtine

?

?

?

Treneriai

I. Paipelienė

T. Pakštys

 

Taip pat bus įdomu sekti EJOF’17 komandos kandidatų, kurie smarkiai dirbo vasaros bei rudens treniruočių stovyklose Alytuje ir Elektrėnuose, pirmuosius rezultatus. „Bus įdomu sekti ne tik jų rezultatų pokyčius, bet ir jų elgseną prieš startą ir visų varžybų metu. Tai bus pirma rimta proga pritaikyti sporto psichologo Tomo Lagūnavičiaus suteiktas teorines ir praktines žinias“, – sako Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.

Azartiškas, įdomias Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybas bus galima išvysti atvykus į Anykščių baseiną „Bangenis“ (Ažupiečių g.  1 A) lapkričio 13 d. (penktadienį) nuo 10.00 val. ir lapkričio 14 d. (šeštadienį) nuo 9.00 val. Įėjimas nemokamas.

VARŽYBŲ PROGRAMA
Lapkričio 13 d. (penktadienį):
10.00 val. Parengiamieji plaukimai  ir estafečių plaukimo finalai
17.00 val. Pusfinalių ir finalų plaukimai

Lapkričio 14 d. (šeštadienį):
9.00 val. Parengiamieji plaukimai  ir estafečių plaukimo finalai
16.00 val. Pusfinalių ir finalų plaukimai

Varžybų starto protokolai / rezultatai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai