Plaukimas

Trijų valandų plaukimas vasario 16-ajai paminėti

Vasario 16 d. VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras organizavo trijų valandų plaukimą, skirtą Vasario 16 d. paminėti. Tai pirmosios tokios varžybos Lietuvoje. Varžybų dalyvius prieš startą pasveikino Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktorius Kęstas Vitkauskas ir palinkėjo geros šventės bei ištvermės plaukiant.

Varžybose teisėjavo Elektrėnų jaunieji vandensvydininkai ir plaukikai, kuriems tai gera patirtis ir pamoka kaip plaukti ir siekti pergalės. Nors plaukimas vyko tris valandas, bet permainingai, todėl laikas neprailgo nei dalyviams, nei teisėjams. Iš viso startavo devyni plaukikai. Visi dalyviai džiaugėsi ir dėkojo organizatoriams už puikias varžybas. Tarp dalyvių plaukė ir neregys Mindaugas Dvylaitis, kuris užėmė II vietą. Ilgiausią nuotolį per tris valandas iš moterų nuplaukė pirmoji lietuvė olimpietė, doc. Birutė Statkevičienė, kuri pasibaigus varžyboms pasakė, kad verta dalyvauti jose, bet tai varžybos, reikalaujančios valios pastangų.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais, medaliais ir diplomais. Nugalėtojams prizus įsteigė Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas. Jauniausiam dalyviui Artūrui Golovač, nuplaukusiam 5000 m, buvo įteiktas prizas, kurį įsteigė UAB „Aukesta“ vadovas Kęstutis Melnikaitis.

Rezultatai:
tarp moterų:
I vieta – Birutė Statkevičienė
II vieta – Diana Galiauskenė
III vieta – Marija Štabokienė

tarp vyrų:
I vieta – Simonas Baleišis
II vieta – Mindaugas Dvylaitis
III vieta – Rimas Griščenko

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai