Plaukimas

Savaitgalį – penkios plaukimo varžybos

Gegužės 12–14 dienomis šalyje vyks net penkios plaukimo varžybos – nuo miestų pirmenybių iki šalies veteranų čempionato.

Penktadienį-šeštadienį Klaipėdos 50 m ilgio baseine vyks Klaipėdos vaikų, jaunučių, jaunių-jaunimo plaukimo čempionatas. Vienas iš šių varžybų tikslų yra padėti klaipėdiečiams sudaryti komandas, kurios dalyvaus artimiausiuose Lietuvos jaunių-jaunimo, jaunučių ir vaikų plaukimo čempionatuose.

Varžybų nuostatai | Kvietimas


 

Tomis pačiomis dienomis Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos trumpajame (25 m) baseine plaukikai laukiami atvirajame Panevėžio m. plaukimo čempionate. Varžybose gali dalyvauti sportininkai vykdantys MP7 normatyvą, o dalyvių amžius neribojamas.

Varžybų nuostatai | Kvietimas


 

Gegužės 12-13 dienomis Kauno plaukimo mokyklos „Vilija“ 25 m ilgio baseine vyks „Vilijos“ taurė. Jaunieji plaukikai ten varžysis trijose berniukų ir mergaičių amžiaus grupėse.

Varžybų nuostatai | Kvietimas


Dar dvejos varžybos plaukimo gerbėjų savaitgalį laukia Kauno „Girstučio“ 50 m ilgio baseine.

Penktadienį ir šeštadienį čia vyks „Regionų taurė“, kurioje dėl apdovanojimų kovos mažesnių šalies miestų ir miestelių komandos. Priminsime, kad praėjusiais metais šios taurės nugalėtoja tapo Rokiškio r. kūno kultūros ir sporto centro komanda.

Varžybų nuostatai | Kvietimas


 

Savaitgalio kulminacija – gegužės 13-14 dieną taip pat „Girstutyje“ vyksiantis Atviras Lietuvos plaukimo veteranų čempionatas 2023. Visiems jame startuosiantiems sportininkams bus įteikti varžybų dalyvių medaliai, o individualiose rungtyse medaliais bus apdovanoti trys geriausi vyrai ir moterys, surinkę daugiausiai taškų (neatsižvelgiant į amžiaus grupes). Geriausių čempionato prizininkų ir rekordininkų lauks specialūs prizai ir atminimo dovanos.

Varžybų nuostatai | Paraiška

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai