Plaukimas

Regionų taurėje – 22 komandos ir virš 500 dalyvių

Gegužės 12-13 d.
Kaunas
Nuostatai
Rezultatai

Šį savaitgalį Kauno „Girstučio“ baseino takeliuose vyks atkakli kova dėl „Regionų taurės – 2023“ nugalėtojų ir prizininkų vardų. Čia susirinks 22 komandos iš Palangos, Prienų, Pasvalio, Radviliškio, Utenos, Ignalinos, Elektrėnų, Kauno raj., Druskininkų, Mažeikių, Širvintų, Anykščių, Marijampolės, Varėnos, Šilalės, Rokiškio, Kėdainių sporto centrų bei privačių klubų – „Nemunas“, „Banga“, „Green Team“, „Griaustinis“, „Olimpo pradžia“ plaukikai.

„Čia gaunasi savotiškas Lietuvos plaukimo čempionatas, atmetus pagrindines šešias sporto mokyklas. Suvažiuoja praktiškai visi šalies plaukimo klubai ar sporto mokyklos. Laukiame tikrai įdomios kovos. Norime, kad kiltų plaukikų meistriškumas ir mažesniuose miesteliuose, ir privačiuose klubuose. Tikimės, kad tarp jų ateityje atsiras ir EJOF, Europos jaunimo čempionatų dalyvių, o gal net ir olimpiečių“, – teigia varžybų organizatoriai.

Varžybose galėsime išvysti ir gana aukšto lygio plaukikus: Marijampolės atstovą, Lietuvos plaukimo sporto meistrą ir Lietuvos plaukimo čempionato prizininką – Titą Štuopį, Lietuvos rinktinės narius, šiemet dalyvavusius Baltijos šalių čempionate – Matą Šurną ir Augustę Rakitinaitę iš Ignalinos, Rugilę Abračinskaitę iš Marijampolės ir Ievą Jurkūnaitę iš Varėnos, Lietuvos jaunučių čempionato prizininkes – Gloriją Korsakaitę iš Elektrėnų ir Korneliją Jankovičiūtę iš Ignalinos, kandidatę į Lietuvos plaukimo meistrus, Lietuvos plaukimo čempionato finalininkę Medą Mikučionytę iš Utenos ir kitus jaunuosius plaukimo talentus.

Ryškus šių varžybų favoritas – Marijampolės sporto centras. O dėl kitų vietų turėtų vykti įnirtinga kova.

Komanda nugalėtoja bus apdovanota 500 € čekiu inventoriui įsigyti, antros vietos laimėtoja – 400 €, trečios – 300 € čekiais. Geriausių plaukikų treneriai gaus 100 € vertės čekį ir galės įsigyti prekių iš www.swimpro.lt parduotuvės.

Priminsime, kad praėjusiais metais taurė atiteko Rokiškio KKSC plaukikams.

Organizatorių inf.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai