Plaukimo vystymas

EJOF 2017 vaikų plaukimo stovykloje Alytuje – kūno ir proto mankšta

Alytuje jaunieji plaukikai toliau treniruojasi EJOF 2017 vasaros plaukimo stovykloje.

Nuo liepos 13 d. po pusryčių vaikai su treneriais kasdien skuba į Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseiną, kur vyksta rytinė treniruotė.

Popiet prasideda darbas su įvairių sričių specialistais. Trečiadienį motyvacinę paskaitą jauniesiems plaukikams vedė psichologas dr. Tomas Lagūnavčius. Jis mokė vaikus užsibrėžti ir siekti tikslų, motyvuoti save. Vėliau padėjo tobulinti plaukimo techniką baseine.

Psichologijos magistras ir socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius pats yra buvęs plaukikas, todėl stovyklos dalyviams gali ne tik patarti, bet ir pasidalinti savo asmenine patirtimi.

Ketvirtadienį po treniruotės vaikai išbandė save vandensvydininkų kailyje, o vėliau mankštinosi su lengvosios atletikos treneriu VytautuŠmidtu.

Vakare visi rinkosi į protų mūšį, kurį vedė „Sporto savanorių sąjungos“ pirmininkas Mykolas Krasnickas.

Pasidalinę į penkias grupes, pasivadinusias „Lego“, „Kebabais“, „Jegoro komanda“, „Cezario salotomis“ ir „Tušinukais“, vaikai suko galvą prie įvairaus sunkumo klausimų apie mokslą, kiną, muziką, sportą ir bendro pobūdžio temas. Jau po pirmųjų rungčių išryškėjo lyderiai – „Tušinukai“, kurie galiausiai užtikrintai laimėjo penkis turus trukusį protmūšį.

Liepos 13–30 d. vyksiančioje stovykloje su vaikais dirba gerai žinomi plaukimo specialistai Saulius Binevičius, Tomas Pakštys, Vygantas Banys, Justas Achramavičius, Aleksandras Diominas ir Edvinas Apčinikovas.

Stovyklos rėmėja MAXIMA pasirūpino, kad kiekvieną dieną vaikų lauktų gausus vaisių stalas.

Stovyklos dalyviams atsigaivinti AKVILĖ skyrė 650 litrų vandens.  

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai