Plaukimo vystymas

Baigėsi Panevėžio mini centro trenerių konkursas

Žilvinas Ovsiukas | Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) įkūrė dar vieną mini centrą. Pasibaigus trenerių konkursui, artimiausiu metu darbą pradės Panevėžio mini centras.

Dėl galimybės užimti vyr. trenerio, vyr. trenerio pavaduotojo ir trenerio pareigas varžėsi keturi kandidatai. Atrankos komisija, kurią sudarė LPF Vykdomojo komiteto atstovas, LPF Trenerių tarybos atstovas ir Mini centro vadovas, įvertino visas kandidatūras ir nusprendė, kad Panevėžio mini centro vyr. trenerio pareigas užims Žilvinas Ovsiukas.

Vyriausiojo trenerio pavaduotoja komisijos sprendimu išrinkta Mintara Labanauskienė. Mini centro komandoje taip pat dirbs ir treneris Aivaras Šaulianskas.

Planuojama, kad Panevėžio mini centre treniruotis galėtų iki 15 jaunųjų šalies plaukikų, kuriems būtų sudaromos visos reikiamos treniruočių sąlygos, kartu stebint ir jų akademinį pažangumą.

Subalansuota trenerių komanda seks mini centro sportininkų aerobinį pajėgumą, stiprins jų ištvermę ir greitį, tobulins plaukimo techniką, skirs dėmesio visų raumenų grupių vystymui.

Kaip ir kituose mini centruose, sportininkai, atsižvelgiant į jų tobulėjimo tempus, bus peržiūrimi kasmet, o treneriai – po olimpinio ciklo pabaigos. Todėl plaukikai, kuriems nepavyks patekti į centrą pirmaisiais jo veiklos metais, turės galimybę prisijungti vėliau – sustiprėję ir parodę asmeninę pažangą.

Primename, kad pagrindinis LPF mini centrų tikslas – subūrus talentingiausius jaunuosius plaukikus į grupes ir formuojant aukšto meistriškumo plaukikų piramidę, užtikrinti kokybišką ir efektyvų daugiametį jaunųjų sportininkų rengimo procesą, kad perspektyvus jaunimas pasiektų aukščiausių pasiekimų amžių ir galėtų realizuoti savo potencialą svarbiausiose tarptautinėse varžybose.

LPF mini centrai jau veikia trijuose Lietuvos miestuose – Šiauliuose, Kaune ir šalies sostinėje Vilniuje.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai