Plaukimas

Plaukimo šventė – su karščiausiais muzikos atlikėjais 

Kauno miesto savivaldybės / L. Grušecko nuotr.

Lietuvos plaukimo šimtmečio šventė dalyviams ir svečiams suteiks galimybę ne tik stebėti ir išmėginti daugybę sporto rungčių. Sekmadienį Nemuno saloje Kaune taip pat bus galima pasimėgauti karščiausių Lietuvos muzikos atlikėjų pasirodymais.  

Žvaigždžių koncertas ir labiausiai Lietuvos vandens sportui nusipelniusių asmenybių pagerbimas vainikuos didžiulę šventę, kurios pagrindinis akcentas – istorinio plaukimo Nemunu pakartojimas. Prieš šimtą metų varžybomis upėje prasidėjo oficiali Lietuvos plaukimo istorija. Istoriniame plaukime dalyvaus 200 dalyvių, tarp kurių – pirmoji Lietuvos olimpietė Birutė Užkuraitytė-Statkevičienė ir dar gausybė plaukimo meistrų. 

Prie šventės sutiko prisidėti ir šalies muzikos žvaigždės: Vaidas Baumila, Inga Jankauskaitė, Evgenija Redko, Rokas Yan, grupė „Mėlyna“, Dovi Mi, Jurijus Veklenko, „Proflame“ ir Angelou. Koncertas ir pagerbimo ceremonija prasidės 19 val. ir truks pusantros valandos. Tačiau šventė Nemuno saloje vyks jau nuo 10 val. ryto.  

Joninių išvakarėse, birželio 23-iąją, Nemuno sala dienai taps šalies plaukimo sostine. Čia nuo ryto iki vakaro vyks įvairios pramogos vaikams ir suaugusiems, parodos ir olimpinio sporto varžybos, pabrėžiant, kad vandens sportas – neatsiejama olimpinės šeimos dalis. Visiems šventės dalyviams bus išduodami specialūs elektroniniai plaukimo 100-mečio minėjimo pasai, kuriuos jie galės išsikeisti į partnerių įsteigtus prizus.  

Pasak organizatorių, ši šventė – puiki proga susitikti su senais draugais, užmegzti naujas pažintis, pasidalinti patirtimis ir, žinoma, pasimėgauti plaukimo džiaugsmu. Tai bus diena, kupina ne tik sportinių iššūkių, bet ir linksmybių, kurianti nepakartojamą atmosferą ir bendruomeniškumo jausmą. 

Žiūrovams dalyvavimas šventėje yra nemokamas.

Daugiau informacijos – 100.ltuaquatics.com

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai