Plaukimas

Į pasaulio jaunimo čempionatą vyks šeši Lietuvos plaukikai

FINA nuotr.

Liepos 15 dieną nuotoliniu būdu vyko Lietuvos plaukimo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kurio metu buvo tvirtinama pasaulio jaunimo plaukimo čempionato komanda ir aptartas sportininkų elgesys praėjusiame Europos jaunimo plaukimo čempionate.

Generalinis sekretorius Justas Achramavičius informavo VK narius apie jaunimo rinktinės vyr. trenerio Pauliaus Andrijausko pateiktą informaciją dėl sportininkų drausmės pažeidimų čempionato Otopenyje (Rumunija) metu.

Šešiems VK nariams balsavus už ir vienam prieš, buvo nutarta dėl drausmės pažeidimų šalinti Smiltę Plytnykaitę iš Europos jaunimo olimpinio festivalio rinktinės.

Vykdomasis komitetas taip pat nutarė sudaryti komisiją, kuri atliks vidinį tyrimą ir pateiks išvadas apie sportininkų elgesį Europos jaunimo čempionato metu, įvertins rinktinės trenerių darbą ir atsakomybes bei pateiks siūlymus, kaip ateityje išvengti panašių situacijų

Posėdžio metu taip pat buvo tvirtinama pasaulio jaunimo plaukimo čempionato, kuris vyks Limoje (Peru) rugpjūčio 30 – rugsėjo 4 dienomis, komandos sudėtis.

Nuspręsta, kad į čempionatą deleguojami:

  1. Daniil Pancerevas
  2. Tomas Lukminas
  3. Danielis Kvederis
  4. Rokas Jazdauskas
  5. Kiril Stepanov
  6. Silvija Statkevičius

Tuo atveju, jeigu kas nors iš jų negalėtų dalyvauti ar vykti į čempionatą, komandos narį pakeistų Kristupas Trepočka.

Primename, kad praėjusiame pasaulio jaunimo čempionate Lietuvai atstovavo taip pat šeši plaukikai.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai