Plaukimas

Finale Taipėjuje – ir D.Rapšys, ir A.Šidlauskas

Lietuvos studentų plaukimo rinktinės lyderiai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas sėkmingai įveikė pusfinalio barjerus. Abu LEU atstovai rytoj kovos dėl pasaulinių studentų vasaros žaidynių Taipėjuje (Taivanas) medalių.

D.Rapšys, trečiuoju rezultatu (54,36 sek.) patekęs į 100 m plaukimo nugara pusfinalį, jame vėl užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą – 54,36 sek.

Kaip ir atrankos plaukimuose, lietuvį aplenkė amerikiečiai Justinas Andrew Ressas ir Tayloras Lee Dale’as.

Tuo tarpu devintą vietą atrankoje užėmęs A.Šidlauskas išpildė trenerės Inos Paipelienės, žadėjusios plaukikui vietą finale, žodžius.

100 m krūtine plaukikas įveikė per 1min. 01,05 sek. ir septintuoju rezultatu pelnė teisę finale varžytis su geriausiais rungties sportininkais.

17-ą rezultatą atrankoje pasiekusi Ugnė Mažutaitytė, atsisakius plaukti vienai varžovei, sulaukė savo šanso 200 m plaukimo nugara rungties pusfinalyje.

Nuotolį įveikusi per 2 min. 14,87 sek. ji aplenkė porą konkurenčių ir galutinėje įskaitoje užėmė 14-ą vietą.

Rytoj atrankos plaukimų sesijoje D.Rapšys taip pat planuoja dalyvauti 200 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje. Dėl patekimo į pusfinalį kovos ir Viktė Labanauskaitė (100 m krūtine) bei Povilas Strazdas (200 m kompleksinis plaukimas).

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai