Plaukimas

Darbininga priešvelykinė savaitė

EjmC

EJOF’17 programos dalyviai Elektrėnuose

Likus savaitei iki Velykų, dauguma mokymo įstaigų savo auklėtiniams suteikia galimybes šiek tiek atsipūsti. Plaukikai atsipūtimo galimybes supranta kiek kitaip ir naudodamiesi šia proga okupavo kelis Lietuvos baseinus.

Elektrėnų baseine nuo praėjusio sekmadienio pagal iš anksto patvirtintą programą treniruočių stovyklą vykdo EJOF-17 kandidatai. Joje iš viso dalyvauja 31 plaukikas ir 3 treneriai.  Programos kuratorius Saulius Binevičius sako, kad stovyklos metu įgyvendinti ne tik užsibrėžti tikslai, bet ir pasirūpinta jaunųjų plaukikų laisvalaikiu. Kaip jau tapo įprasta stovyklos metu, vyko protų mūšiai, psichologijos užsiėmimus vedė Tomas Lagūnavičius. Saulius Binevičius taip pat pabrėžia, kad ypatingai daug naudos šioje stovykloje davė LPF vykdomojo komiteto nario Redo Pivoriūno įsijungimas į programą.

Alytaus SRC baseine treniruočių stovyklą vykdė Europos jaunimo čempionato kandidatai. Stovykloje dirbo 14 geriausių šios amžiaus grupės Lietuvos plaukikų, kuriuos treniravo 4 treneriai. Lietuvos jaunių vyr. treneris Tomas Pakštys džiaugiasi, kad ilgai buksavusi jaunimo programa pagaliau pajudėjo. Prie šios stovyklos prisijungė ir RIO „B“ normatyvą įvykdęs Kauno PM atstovas Gytis Stankevičius.

EjmC Europos jaunimo čmpionato kandidatai treniruočių stovykloje Alytuje

Kovo 17 d. į iš anksto suplanuotą mokomąją treniruočių stovyklą Ispanijos aukštikalnėse išvyko Lietuvos plaukimo pagrindinės rinktinės dalis, vadovaujama trenerės Inos Paipelienės. Čia net 23 dienas pamatus olimpiadai klos Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Povilas Strazdas, Deividas Margevičius bei Šiaulių PM „Delfinas“ pastangomis prie komandos prisijungęs Europos jaunimo čempionatui besirengiantis Valdas Abalikšta. Aukštikalnėse kartu su komanda dirba ir olimpinių žaidynių dalyvis, treneris Paulius Andrijauskas.

Siera

Lietuvos plaukimo rinktinė Siera Nevadoje

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai