Plaukimas

Andrius Šidlauskas įveikė dar vieną atranką Europos čempionate

Andrius Šidlauskas / © LPF | Darius Kibirkštis

 Rugpjūčio 11-17 Roma (ITA) Varžybų svetainė Rezultatai Tiesiogiai
 

Šeštadienį Italijos sostinėje Romoje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Šįryt atrankos plaukimuose dalyvavo du Lietuvos atstovai – panevėžiečiai Aleksas Savickas ir Andrius Šidlauskas varžėsi vyrų 200 m krūtine rungtyje.

A. Savickas antrajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 2 min. 15,63 sek. ir finišavo 8-as. Bendroje įskaitoje lietuvio laikas buvo 22-as tarp 30-ies kvalifikacijos dalyvių.

Geriausias asmeninis A. Savicko rezultatas – 2 min. 13,35 sek. Tokio laiko jam būtų užtekę patekimui į pusfinalį.

Trečiajame iš keturių atrankos plaukimų startavęs A. Šidlauskas finišavo trečias (2 min. 12,47 sek.). Galutinėje rikiuotėje jis užėmė 5-ą vietą ir sėkmingai pateko į antrąjį pusfinalį Romoje.

Ryte greičiausiai plaukė Čekijos plaukikas Matěj Zábojník (2 min. 11,16 sek.).

Asmeninis A. Šidlausko karjeros rekordas yra 2 min. 9,20 sek., o Lietuvos rekordas šioje rungtyje nuo 2009 m. tebepriklauso Giedriui Titeniui (2 min. 7,80 sek.).

Primename, kad vakar A. Šidlauskas jau iškovojo bronzos medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje. Tai pirmasis lietuvio medalis tokio rango suaugusiųjų varžybose.

Vakarines plaukimų transliacijas nuo 19 val. galėsite stebėti per LRT televiziją ir portale LRT.lt.

19:28 val. moterų 100 m plaukimo krūtine finale pasirodys Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova, o 20:04 val. pusfinalyje varžysis A. Šidlauskas.

startai rezultatai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai