Mokymas plaukti

Skendimų prevencijai skatinti – verslo parama

„LTU Aquatics“ didžiąja partnere tapo skolinimosi internetu bendrovė „Vivus Finance“. Ji prisidės prie programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ informacinės sklaidos, kad kuo daugiau antrokų gautų žinių apie plaukimą iš kvalifikuotų specialistų. Sutartį dėl bendradarbiavimo pasirašė „Vivus Finance“ vadovė Giedrė Štuopė ir „LTU Aquatics“ prezidentas Saulius Binevičius.

„Profesionalų ir gerai žinomų plaukikų lūpomis su tėveliais kalbėsime apie mokėjimo plaukti svarbą, skendimų prevenciją, saugų elgesį prie vandens ir tai, jog vanduo gali tapti ne tik draugu ar hobiu, bet ir profesiniu keliu. Visa tai tam, kad prisidėtume prie pokyčio ir visos Lietuvos gerovės“, – sakė G. Štuopė.

„LTU Aquatics“ vadovas pasidžiaugė augančia šalies verslo socialine atsakomybe ir paragino nelikti abejingus vis dar labai opiai visuomenės sveikatos problemai – skendimams.

„Asociacijos vardu reiškiu padėką mūsų partneriams iš „Vivus Finance“, kad ne tik supranta skendimų prevencijos būtinybę, bet ir aktyviai remia jos sklaidą. Džiaugiamės, kad vis daugiau Lietuvos įmonių įsitraukia į tokius socialinius projektus ir savo parama prisideda prie saugesnio mūsų vaikų rytojaus. Tik bendromis visų pastangomis galime pasiekti, kad skendimų mūsų šalyje būtų dar mažiau“, – dėkojo S. Binevičius.

Praėjusiais mokslo metais projekte dalyvavo 10 tūkst. antros klasės moksleivių. Pamokoms finansuoti buvo skirta daugiau nei pusė milijono eurų valstybės biudžeto lėšų.

Plaukimo pamokas finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, „LTU Aquatics“ bei projekte dalyvaujančios savivaldybės. Valstybės lėšomis yra finansuojami 18 užsiėmimų, likusieji – savivaldybių ir kitomis lėšomis.

Programą vykdo „LTU Aquatics“, administruoja Nacionalinė sporto agentūra.

Nuo 2009 metų vykstančiame projekte iš viso dalyvavo jau per 83 tūkst. antrokų.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai