Mokymas plaukti

Europos sporto savaitės akcijoje „JUDRI MOKYKLA“ – plaukimo pamokos

#BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje vyks rugsėjo 13–19 d. Tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Europos sporto savaitė – europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais.
 
Sporto savaitės sėkmę užtikrina dalyviai ir partneriai iš Europos valstybių, dalyvaujantys #BEACTIVE projekte. Iniciatyvos tikslas – įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas.
 
#BEACTIVE Europos sporto savaitė skirta skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviais. Kampanija siekiama suburti gyventojus, valdžios institucijas, įvairius sporto judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir privatųjį sektorių aptarti idėjas ir bendradarbiauti, kad kuo daugiau europiečių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs.
 
Šios akcijos renginiuose dėmesys bus skiriamas ir plaukimui – joje dalyvauja Kaišiadorių sporto centras su šūkiu ,,Būsiu sveikas, nes baseinas – mano draugas“ ir net keturias plaukimo pamokas pasiūlę Mažeikiai, pamokas pavadinę ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015“. 
 
Kaišiadorys plaukimo pamoka sieks sudaryti sąlygas ikimokyklinio amžiaus vaikams įgyti plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens įgūdžius, skatinti vaikų fizinį aktyvumą, grūdinti organizmą, stiprinti sveikatą, integruoti tėvus į ugdomąjį procesą, kurti teigiamą požiūrį į plaukimo sportą, kaip puikią sveikatinimo ir fizinio ugdymo priemonę, stiprinti vaikų-tėvų sutelktumą, turiningai leidžiant laisvalaikį.
 
Mažeikiuose vaikai taip pat mokysis plaukti, bus siekiama parodyti, kad vanduo atpalaiduoja, padeda gerinti sveikatos būklę, o nuolatinės treniruotės lavina ištvermę. Jaunesnio amžio vaikams tai naudinga ir aktualu, nes padeda formuotis fiziškai stipriems, gydo įdingą laikyseną, padeda gydyti motorinius ir psichinius sutrikimus. Lavina ištvermę, grūdina, suteikia išgyvenimo įgūdžius, dėl to mažėja nelaimingų atsitikimų.
 
Informacija apie ,,Judri mokykla“ renginius čia

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai