#MesLTUAquatics

VšĮ Plaukimo akademija

VšĮ Plaukimo akademija

Vadovas (-ė) Teresė Tijūšaitė
Internetinė svetainė www.akademijabanga.lt
Soc. tinklai Facebook
  Instagram

 

Plaukimo akademija „Banga“ veiklą vykdo keturiuose baseinuose: „Girstučio“ baseine, Klaipėdos baseine, Prienų sporto centre ir LSC „Druskininkai“. Mokymas plaukti vyksta pagal britišką „Learn to Swim“ mokymo plaukti programą. Organizacija moko plaukti vaikus nuo 7 mėnesių, vykdo suaugusiųjų mokymą plaukti, rengia vasaros vaikų stovyklas.

Propaguojamas / vystomas vandens sportas

PLAUKIMAS  ŠUOLIAI Į VANDENĮ ARTISTINIS PLAUKIMAS ATVIRŲ VANDENŲ PLAUKIMAS
X X X
 
Trenerių ir sportininkų skaičius
TRENERIAI 30 SPORTININKAI 40

 

 

Organizacijos misija ir vizija
MISIJA VIZIJA
Mokyti plaukti ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.  Pavyzdinė plaukimo akademija Lietuvoje, ugdanti talentingus ir puikius rezultatus demonstruojančius sportininkus, galinčius atstovauti ne tik akademiją, bet ir šalį plaukimo čempionatuose bei varžybose Lietuvos ir tarptautiniu mastu.

 

Pasiekimai

„Banga“ didžiuojasi, kad plaukimo akademiją lanko įvairaus amžiaus vaikai ir suaugusieji. Ši akademija ne tik siekia rezultatų varžybose, tačiau atlieka ir edukacinę funkciją – suteikia plaukimo pagrindus ir moko saugiai elgtis vandens telkiniuose ir prie jų.

Vandens sporto populiarinimas

Organizacija rengia varžybas, turi dailiojo plaukimo meistriškumo komandą.

Skendimų prevencija

PA „Banga“ organizuoja stovyklą „Būk saugus vandenyje“, kurios tikslas – išmokyti vaikus saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo. Organizacijos mokymo plaukti užsiėmimuose visada yra skiriamas dėmesys skendimų prevencijai, treneriai veda edukacinius užsiėmimus, o po jų vykdomos pagalbos suteikimo užduotys baseine.

Besimokančių plaukti vaikų skaičius
MOKOSI PLAUKTI 1800

Projektinė ir kita veikla

PA „Banga“ aktyviai dalyvauja projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ ir yra kitų įvairių projektų vykdytoja: organizacijos pradėto projekto „Plaukimas vienija ir stiprina“ tikslas – įtraukti į nemokamus reguliarius grupinius plaukimo užsiėmimus baseine įvairias negalias turinčius asmenis, o projekto „Išmok plaukti“ – mokyti suaugusius plaukti ir saugaus elgesio vandenyje, išugdyti įprotį užsiimti fizine veikla, populiarinti suaugusiųjų plaukimo treniruotes.

PA „Banga“ organizuoja šeimų plaukimo varžybas „Šeimos startas“ – tai pramoginis plaukimo renginys šeimai „Girstučio“ baseine. Renginio tikslas – suteikti galimybę šeimoms nemokamai sudalyvauti sporto projekte. Renginys propaguoja Kauno miesto gyventojų fizinį aktyvumą skatinant juos dalyvauti sveikatingumo renginyje su šeima.

Moksleivių vasaros atostogų metu vyksta mokymo plaukti užsiėmimai „Atostogauk aktyviai“, kurių tikslas – organizuoti vaikų ir jaunimo užimtumą atostogų metu įtraukiant juos į aktyvią fizinę veiklą ir tuo prisidėti prie fizinio aktyvumo skatinimo bei skendimų prevencijos, sudaryti sąlygas Kauno miesto moksleiviams įsitraukti į sporto veiklą, sveikatos ir sveikos gyvensenos gerinimą bei laisvalaikio užimtumo didinimą.

„Learn to Swim“ programa

Plaukimo akademija „Banga“ bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine „Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų.

Programa „Learn to Swim“ (liet. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje diegiamas tarptautinis modelis, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas. Modelis suteikia galimybes tėvams sužinoti apie vaikų gebėjimus ir pasirengimą. Programa leidžia dirbti taip, kad bet kuris treneris esant būtinybei gali perimti treniruočių procesą nenukrypdamas nuo mokymo plaukti proceso, kuris jau yra pradėtas.

Labiausiai mus džiugina progresas, kurį pastebime užsiėmimų metu.
Jaučiame, kad kuriame vertę vaikams ir suaugusiems jų gyvenimuose.

VšĮ Plaukimo akademija

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai