#MesLTUAquatics

VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija

VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija

Vadovas (-ė) Eugenijus Rakitinas
Internetinė svetainė www.aukstaitijospta.lt
Soc. tinklai Facebook

 

VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija skiria išskirtinį dėmesį plaukimo masiškumui ir meistriškumui regionuose. Organizacija į mokymo plaukti programą įtraukė net keturių savivaldybių mokinius ir siekia mažinti atotrūkį tarp didžiųjų šalies miestų ir mažesnių miestelių, kur sportininkų meistriškumas dažnai nėra savivaldybių prioritetas. Akademijos partneris – Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras.

Propaguojamas / vystomas vandens sportas
PLAUKIMAS  ŠUOLIAI Į VANDENĮ ARTISTINIS PLAUKIMAS ATVIRŲ VANDENŲ PLAUKIMAS
X
Organizacijos misija ir vizija
MISIJA VIZIJA
 

Vystyti plaukimą Aukštaitijos regione.

 

Kiekvienas išmokytas taisyklingai plaukti.
Pasiekimai

VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija didžiuojasi, kad Ignalina, neturinti net 5000 gyventojų, įrodė, kad galima kovoti su didžiaisiais miestais ir siekti pačių aukščiausių rezultatų. Organizacija džiaugiasi išugdytais dviem Lietuvos plaukimo sporto meistrais (Erikas Kapočius, Dovilė Mikoliūnaitė), trimis Europos jaunimo olimpinio festivalio dalyviais, išplėsta mokymo plaukti programa (pradėjus nuo Ignalinos, šiandien organizacija kuruoja jau keturias šalies savivaldybes). Akademijos vadovas – 2022 m. Europos veteranų plaukimo čempionas, LPF Vykdomojo komiteto narys.

Vandens sporto populiarinimas

Akademija vykdo mokymo plaukti programą, rengia stovyklas, organizuoja „Regionų taurės“ varžybas, kuriose šiemet sudalyvavo per 300 sportininkų iš 15 Lietuvos plaukimo klubų.

Besimokančių plaukti vaikų skaičius
MOKOSI PLAUKTI 700
Skendimų prevencija

Organizacijos vykdomoje mokymo plaukti programoje vaikams pasakojama apie saugų elgesį prie vandens ir suteikiama žinių, ką daryti nutikus nelaimei.

Sportuoti reikia visiems ir būtinai. Plaukimas – tai ypatinga sporto šaka, kuri tinka bet
kokio amžiaus vaikams ir suaugusiems.

VšĮ Aukštaitijos plaukimo-triatlono akademija

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai