Meistrai

Paskelbtas 19-ojo FINA pasaulio veteranų čempionato tvarkaraštis

FINA nuotr.

Tarptautinė vandens sporto federacija (FINA) paskelbė 19-ojo FINA pasaulio veteranų čempionato, kuris vyks 2023 m. rugpjūčio 2–11 dienomis Japonijoje, varžybų tvarkaraštį.

Kaip skelbia FINA, čempionato rengimas trijuose Japonijos miestuose – Fukuokoje, Kumamote ir Kagošimoje – ne tik prisidės prie plaukimo populiarinimo skirtingose kartose, bet ir skatins varžybų dalyvių ir gyventojų bendrystę bei turės teigiamos įtakos vietos ekonomikai.

Iš viso Japonijoje tikimasi sulaukti apie 10 tūkst. sportininkų iš daugiau nei 100 valstybių.

Veteranai varžysis penkiose sporto šakose:

Plaukimas – rugpjūčio 5–11 d., Šuoliai į vandenį – rugpjūčio 2–7 d., Vandensvydis – rugpjūčio 5–11 d., Artistinis plaukimas – rugpjūčio 5–11 d., Plaukimas atvirame vandenyje – rugpjūčio 2–3 d.

 

Daugiau informacijos apie registraciją į čempionatą FINA žada pateikti artimiausiomis savaitėmis, o kol kas būsimus dalyvius ji kviečia atrasti Kiūšiū salos lankytinas vietas su interaktyviu ekskursijų vadovu.

Primename, kad pasaulio veteranų čempionatas turėjo įvykti šių metų gegužės 31 – birželio 9 dienomis Japonijoje, tačiau po to, kai buvo nuspręsta perkelti FINA pasaulio čempionatą į kitų metų liepos 14–30 d., sutarta atidėti ir svarbiausias veteranų varžybas.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai