Kita

Sportininkai kviečiami į nemokamus seminarus apie darbo santykių vystymą(si)

Nacionalinė sporto agentūra (NSA) kviečia į konsultacinių seminarų ciklą „Sportininkų darbo santykių vystymo (-si) raiška“.

Nuotolinių seminarų ciklą sudarys 3 dalys:

Kovo 30 d. 13-16 val. Balandžio 5 d. 13-16 val. Balandžio 13 d. 13-16 val.
seminaras „Sportininkų darbo santykiai: sutartys ir derybos“ seminaras „Sportininkų darbo santykiai: pajamos ir komercinės galimybės“ seminaras „Sportininkų darbo santykiai: socialinė apsauga, darbo sauga ir sveikata“
pagrindiniai pranešėjai: Kompetencijų centro vadovė V. Čingienė, advokatas A. Biguzas pagrindiniai pranešėjai: Kompetencijų centro vadovė V. Čingienė, Aukšto meistriškumo sporto skyriaus vedėjas A. Brusokas, advokatas A. Biguzas (oponentas) pagrindiniai pranešėjai: Kompetencijų centro vadovė V. Čingienė, gydytojas V. Trumpickas, advokatas A. Biguzas

Į seminarų ciklą kviečiami dalyvauti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, skėtinių sporto organizacijų, sporto šakų federacijų ir organizacijų, savivaldybių sporto skyrių atstovai ir sportininkai. Prašome sporto federacijas ir organizacijas kvietimu pasidalinti su savo bendruomenėmis.

Papildoma informacija. Seminarų ciklas organizuojamas, atsižvelgiant į 2022 m. baigtą įgyvendinti Erasmus+ programos projektą  „Geras valdymas sprendžiant olimpinių sporto šakų sportininkų darbo santykius Europoje: supratimas, vertinimas, tobulėjimas“ (EMPLOYS). Jį koordinavo Kelno universitetas (Vokietija) kartu su 6 Europos universitetais ir dviem Europos organizacijomis – Europos elitinių sportininkų asociacija ir Europos olimpinių žaidynių akademija.

Tyrimas buvo vykdomas 29 šalyse (27 ES, Norvegija ir Jungtinė Karalystė) ir apėmė 25 tūkst. elitinių olimpinių sporto šakų sportininkų, dalyvavusių paskutinėse dvejose olimpinėse žaidynėse (2022 m. žiemos ir 2021 m. vasaros), o taip pat nacionalinių rinktinių narius, kurie dažniausiai neturi darbo sutarties su profesionaliu klubu. Lietuvos duomenis projektui pateikė Nacionalinės sportininkų asociacijos atsakingi asmenys. Advokatas Audrius Biguzas talkino parengiant atsakymus įvairiais sporto teisiniais aspektais, o Nacionalinės sporto agentūros Kompetencijų centro vadovė dr. Vilma Čingienė buvo nacionalinis koordinatorius.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir rūpimus klausimus atsiųsti iš anksto. Juos aptarsime per seminarus. Nuotoliniai seminarai bus įrašomi, vaizdo įrašai talpinami Nacionalinės sporto agentūros Youtube kanale.

Pridedame pirmųjų mokymų prisijungimo nuorodą: Spustelėkite čia norėdami prisijungti prie susitikimo

NSA inf.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai