Kita

R. Meilutytė ir D. Rapšys trumpam prisijungė prie LRT komandos

DR Lazdynai

LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Katare, Dohoje. 

Ketvirtadienį sostinės Lazdynų baseine LRT filmavo čempionato pristatymo klipus, kuriuose olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė ir Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys kvietė sporto aistruolius prie televizijos ekranų.

„Žiūrovų palaikymas tikrai labai svarbus ir man, ir visai komandai. Kai žinai, kad žmonės žiūri per televizorių ir net atvažiuoja palaikyti, tai duoda dar daugiau jėgų ir noro. Tai labai malonu“, – sako trumpam į Lietuvą sugrįžusi R. Meilutytė. 

Jai pritaria ir tarp treniruočių laiko filmavimams radęs Danas Rapšys.

„Kai tave palaiko, žiūri, net kitaip plauki. Norisi, kad žmonėms patiktų žiūrėti, kad kitas už tave džiaugtųsi“, – tikina D. Rapšys.

Abu plaukikai dabar intensyviai treniruojasi ir galvoja tik apie artėjantį pasaulio čempionatą.

„Tikiuosi apginti savo titulus, laimėtus pasaulio čempionate prieš dvejus metus, ir pagerinti savo asmeninį rekordą“, – teigia R. Meilutytė. 

Apdovanojimai – D. Rapšio mintyse: „Būtų puiku pakliūti į plaukimo 200 m nugara rungties finalą. Žinoma, didžiausias tikslas – medaliai“.

Kaip Lietuvos atstovams seksis pasaulio čempionate varžytis su pajėgiausiais planetos plaukikais, sužinosime jau gruodžio mėnesį stebėdami jų startus per LRT televiziją.

Daugiau nuotraukų

DR Lazdynai

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai