Kita

Lietuvos sporto universitetas kviečia rinktis Treniravimo sistemų studijas

LSU inf.

Kviečiame rinktis treniravimo sistemų studijų programą!

Lietuvos sporto universiteto absolventų sąraše – daug žymių sporto pasaulio pavardžių, o treneriai turintys mūsų išsilavinimą, žinomi ir vertinami visame pasaulyje.

LSU mokslininkai nuolat stebi pasaulio sporto tendencijas, atlieka mokslinius tyrimus ir su jais supažindina studentus, todėl čia susipina mokslo naujovės ir ilgametė praktinė patirtis. Rinkitės net iš 39 sporto šakų specializacijų!

Individualus studijų planas

Lietuvos sporto universitetas siūlo puikias galimybes studijų galimybes aukšto meistriškumo sportininkams. LSU savo studentams siūlo siekti dvikryptės karjeros, kai galima ir studijuoti, ir profesionaliai sportuoti.

Čia kiekvienam didelio meistriškumo sportininkui pritaikomas individualus studijų planas. Šis planas leidžia suderinti modulių atsiskaitymus taip, kaip patogu pačiam studentui – laviruojant tarp treniruočių stovyklų ar svarbių pirmenybių datų.

5 priežastys, kodėl turėtumėte rinktis Lietuvos sporto universitetą

Lietuvos sporto universitetas – puiki vieta sportininkams. Kviečiame susipažinti su 5-iomis priežastimis, kodėl savo aukštojo mokslo kelionei turėtumėte rinktis Lietuvos sporto universitetą.

Magistrantūra

Pagilinkite jau turimas žinias ir tapkite savo srities ekspertais. Kviečiame rinktis treniravimo sistemų magistro studijas!

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai