Kita

Lietuva neteko dar vienos sportininkės (Balandžio 1-os pokštas)

3

Lietuva neteko dar vienos potencialios Londono olimpinių žaidynių dalyvės. JAV Vašingtono valstybinio universiteto (Washington State University) baigiamojo kurso studentė, buvusi Lietuvos pilietė, daugkartinė Lietuvos čempionė bei rekordininkė, Pekino vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Rugilė Mileišytė ištekėjo už savo ilgamečio draugo Marcus‘o Pencer‘io bei priėmė JAV pilietybę.

Negana to, Rugilė Mileišytė-Pencer nusprendė atsisveikinti su plaukimu. Priėmusi JAV pilietybę, Rugilė prarado galimybę atstovauti Lietuvai, o papulti į JAV plaukimo rinktinę šansų nėra daug dėl itin didelės konkurencijos ir stiprių priešininkių. Tiesa, Rugilė nepraranda vilties dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse, bet jau kitoje sporto šakoje.  Šiuo metu ji bando prasibrauti į JAV moterų softbolo rinktinės komandą, kurioje asistento pareigas užima Rugilės vyras.

Softbolas į Olimpinių žaidynių programą įtrauktas 1996 m. Tai žaidimas, reikalaujantis staigumo, greičio, geros koordinacijos bei greitos orientacijos situacijoje. Rugilė geriausiai jaučiasi trečios bazės žaidėjos pozicijoje.  Nors Rugilei tai naujas sportas, bet mergina sulaukia pakankamai žiniasklaidos dėmesio už jos vizitine kortele tapusio čiuožimo link bazės ištiestomis kojomis judesio. Oponentės naująją komandos draugę vadina  „sand storm“ (smėlio audra).

Po Olimpinių žaidynių Rugilė neatmeta galimybės kartu su vyru grįžti į Lietuvą ir čia vystyti softbolo sportą. Buvusi plaukikė teigia, kad didelių investicijų neprireiks: užteks atsivežti softbolo kamuoliukų, nes beisbolo – softbolo lazdas jau šiandieną turi kas antras save gerbiantis lietuvis.

3 1 2
     

Rugilė Mileišytė-Pencer atlieka savo firminį veiksmą „SS“ (Sand storm)

15min_logo

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai